Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3napja nincs székletem. Lehet...

3napja nincs székletem. Lehet ezért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék hogy minden nap legyen? 10 kg fogyáshoz mennyi idő szükséges kb?

#Jrjfjfsj #djfjdjdh
2012. nov. 24. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet bizony!

Igyál emésztést segítő teát, és masszírozd a hasadat! Guggoljál le úgy, hogy a sarkad is lent van, üldögéljél ebben a guggolásban kicsikét! Az öklödet beteheted így a jobb combhajlatod fölé 1-2 percre.

Azután tornázz kicsit, olyan mozdulatokkal, amikkel érzed, hogy mozgatja a beleidet.

2012. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok rost, sok víz és sok mozgás biztosan meghozza az eredményt.
2012. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gluténmentesen eszel? Tejmentesen? (ezek a cuccok okoznak ám ilyen bajokat, meg rosszabbakat is.)

Eleve, eszel eleget? Elég zsírt, húst, eszel rendesen zöldséget? Nagyon gyanítom, hogy nem :)

2012. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb 3 naponta megiszok egy bögre tejet, húst sokat eszek főleg csirkemellet, zöldséget is sokat eszek uborkát, paradicsomot. Általában csak azon kapom magam hogy: Úristen tegnap meg azelőtt sem voltam wc-n, vagy elkezd fájni a hasam és rájövök hogy hoppá, de nem érzek rá semmilyen ingert szval...
2012. nov. 25. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam az elsőt, mert én táplálkozással nem tudtam segíteni semmit rajta, csak a gyógyteákkal azok közül, amit táplálkozásnak lehet nevezni.:)

6-7 liter folyadék naponta és edzés nálam megvolt, és a hasi erőlködés talán még árt is a témának, úgy vettem észre.

2012. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos teák, egyetértek (gyógynövények megfelelően használva nagy segítségek az életben).


Tejet próbáld meg elhagyni, (legalább egy időre) és stimuláld annyival az emésztésedet, hogy egyél rendszeren zsírt. Kell az az epehólyag ürüléséhez, az emésztő enzimek kiválasztásához. Jóval több kell, mint amennyi zsír a sovány csirkeciciben van.

2012. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!