Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A félzsíros túró nagyon nagy...

A félzsíros túró nagyon nagy "bűnözés" vacsorára?

Figyelt kérdés
Nem találtam még olyan sovány túrót, ami ehető lett volna. Ha esetleg valakinek van tippje, szívesen fogadom.
2012. nov. 27. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
"Nem", 1 éve csak vétségnek számít.
2012. nov. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hol hallottad kérdező? Nem hallottad? Mindenki azt eszik, amihez kedve van.
2012. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok velem hogy a szénhidrát nagyobb ellenség, mint a zsír, szóval ne aggódj!

Ha tudod, akkor csináld meg kőrözöttnek, hátha jobb íze lesz, sok zöldséggel megeszed.


Példának egy recept a sok közül:

[link]

2012. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem bűn, csak káros.


Rengeteg ember egészséges fehérjeforrásnak tartja, csak ők nem ismerik a tejtermékek káros hatásait, így pedig nem túl illendő ajánlani az esti túrózást, ez főleg a gyakorikérdések testépítőire vonatkozik.

Illetve ha testépítő oldalakon (pl. builder.hu) az a vélemény, hogy a tej a kiscicák itala (biztos hogy nem, mert nem bírják a tehén tejet csak a buta ember tolja eléjük) akkor a tejsavó protein, vagy a zsírszegény túró miért jobb, holott hasonló hatással, hormon tartalommal bírnak mint a tehén tej? Na mindegy, nem következetesek az emberek, a túrót meg felejtsük el nyugodtan és fogyasszunk húsokat, zöldségeket, belsőségeket.


Valaki írt a zsírról. A tej legértelmesebb része a tejzsír. Közepes hosszúságú zsírsavakból áll, állati főleg telített zsír, tájékozott ember csak a vajban lévő tejfehérje, esetleg tejcukor miatt nem fogyaszt vajat. Nekik megoldás lehet a ghee, vagy tisztított vaj.

2012. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!