Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szénsavmentes ásványvizet...

Ha szénsavmentes ásványvizet iszom napi 2 litert fél citrom kicsavart levével az jó vagy nem?

Figyelt kérdés

Közben persze diétázom is, de nem tudom, hogy esetleg a citromos víz nem-e tesz rosszat a gyomromnak.

Azért iszom citrommal mert én nem nagyon ittam ezelött csak kb. fél litert naponta, és igy jobban megtudom inni.

És úgy hallottam, hogy nagyon sok folyadékot kell innom.

szerintetek?


2009. aug. 17. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a két liter minimum, így nyáron. Rengeteget kiizzadsz magadból, pótolni kell a folyadékveszteséget. Én 4-et is megiszom.
2009. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én depressziós lettem a limonádétől.:D

Előre leszögezném, hogy nem olvastam ph csoda könyvet, meg semmi ilyesmit.

De egy időben meguntam a sima ásványvizet, és elkezdtem limonádét gyártani (100%-os citromlé, napi 3-4 dl, + édesítőszer).

És úgy elment az energiám, hogy nem tudtam felkelni az ágyból szinte.

Aztán abbahagytam a limonádét, és elmúlt.

Lehet csak véletlen egybeesés volt, de így volt.

2009. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok: igen, fontos a folyadék, de ha idénygyümölcsökből és -zöldségekből nyered ki, annál jobb. Így feldobhatod, ha már unod a limonádéd vagy vizet.

Állítólag a természet úgy van kitalálva, ha mindig az idényterméseket fogyasztja az ember, nem lesz gondja. Sztem ez teljesen így van.

2009. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lugositás gyanán igen... egésséges,de azért egyél is!
2009. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!