Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este készítem el a zabkását...

Ha este készítem el a zabkását, akkor reggelre még jó lesz? Arra gondolok, hogy nem szívja-e be a vizet meg ilyesmi. Még nem csináltam, azért nem tudom?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Beszívja.

Miért ennél zabkását? Minden hatását ismered? A glutén, lektin tartalmát? A sok keményítő inzulin rezisztenciára gyakorolt hatását is?

2012. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodzan eheted egeszseges es reggelinek szuper. En napok ota megcsinaltam es meg holnap is azt eszek. Felszivja a vizet de ettol fuggetlenul finom. En egy kis mezzel meg kakaoporral vagy fahejjal es gyumolccsel szoktam enni es isteni.
2012. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Reggel az emésztést a zsírok stimulálják. Nem tudom a zab hol tartalmaz elég zsírt a megfelelő epehólyag összehúzódáshoz, emésztő enzim ürítéshez. És ha ezeket nem teszi meg, akkor miért egészséges. Ha nagy inzulin emelkedést okoz, akkor miért egészséges stb..
2012. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan edd, én is azt szoktam reggelire. Mondjuk előző este még nem készítettem el sosem, reggel frissen finomabb. Gyorsan kész van, amíg felöltözöl meg is hűl.
2012. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kb. 3 perc alatt kész, frissen finomabb...
2012. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha friss, de szerintem simán el lehet tenni másnapra. :D

A szénhidrátfóboknak pedig ne higgy, én 3k+ kalóriát eszek naponta kb 95% szénhidrát és fittebb vagyok mint valaha(sokan túl soványnak is mondanak, 184cm 68kg 18/F). :D

2012. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
jól van élettapasztalt 18 éves görög isten, biztos hogy a jelentéktelen személyes tapasztalataidról könyveket fognak írni, és 1000 milliószor fontosabb az elméleted mint a TUDOMÁNY!
2012. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké, akkor ha tudom, reggel csinálom meg. köszi a válaszokat!
2012. nov. 28. 14:01
 9/9 anonim válasza:

Igaz nagyon régi de muszáj hozzá szólnom. Nem okozhat inzulin emelkedést nem tudom honnan veszed. Cukorbeteg vagyok és ezt eszem reggelire, tökéletes a cukrom mellette. Ennyi. Dietetikus is rögtön az elején ezt ajánlotta. Nyilván ha telerakod magas szénhidrátú gyümölccsel fehér cukorral és mézzel akkor megdobja a cukrot.

Egyébként meg: "Csökkentik az inzulinszintet, ezért jól lehet velük fogyni: barna rizs, lencse, rozsból készült péksütemények, zabpehely, tojás, sovány sajtok, mogyoró."

2015. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!