Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stressz-evés ellen?

Stressz-evés ellen?

Figyelt kérdés
Olyan szakaszába kerültem az életemnek, hogy állandó stressznek vagyok kitéve, amíg túl nem esek egy dolgon.. Ezzel nem is lenne baj, csak, hogy folyamatosan eszem.. Próbálom mondogatni magamnak, hogy ez csak az idegesség miatt van, de konkrétan éhesnek érzem magam és muszáj ennem.. 5 kg-t híztam mióta ez a helyzet fenn áll. Már igyekszem csak olyan ételeket tartani itthon, amik nem hizlalnak, de mindhiába, ha a háromszor annyit eszem, mint előtte. A dohányzásról is le akartam szokni, de félek akkor csak többet ennék.. Mit tegyek, hogy ne hízzak tovább? ha ennek vége neki állok fogyózni, de félek, ha még tovább hízom sokkal nehezebb dolgom lesz és nem is szeretnék.. Akarat gyenge vagyok és nem tudom megállni.. csak mikor már másodjára vacsorázom és még nasizok is utána fogom a fejem.. Hiába nézem magam a tükörben és csodálkozom rá, hogy romlik az alakom, ragasztok ki régebbi képet nem segít.. és persze mindez csak még idegesebbé, szomorúbbá tesz.. Lassan már nem mer a családom hozzám szólni, mert akarat nélkül robbanok.. Úgy érzem, ha nem eszem csak még rosszabb..:(
2012. nov. 29. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A sport is jó stressz oldó ha úgy érzed hogy ennél az idegesség miatt menj ki az utcára futni vagy ahol tudsz
2012. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 30BananasADay ***** válasza:

Nekem is volt egy stressz-evős időszakom valahol az anorexia küszöbén.A válasz 2 dologban rejlik:Fogadd el magad, aztán akarj változtatni és szimplán nem eszel elég szénhidrátot.Szerinted hogy hízik vissza az összes paleos? Halálra zabálják magukat idővel.


Szóval, én úgy estem túl az egészen hogy sokat szocializálódtam, elfogadtam magam, elkezdtem párt keresni és szénhidrátdús életmódra váltottam.Napi kajabevitelem kb 30 banán, de mostanában lemegy 35 is ha keményen edzettem.Na igen, az edzés.Én naponta mozgok, 20 perc futás, most sikerült 25perc-6km.És nem, egy dekát sem híztam ezen az étrenden, inkább kisimultak a vonalaim és sikerült egy kis izmot felszedni a lábamra hála a futásnak. :) Ha tudsz angolul keress rá Freelee-re youtubeon.Engem ez mentett meg a teljes önpusztítástól (anorexia és zabálás váltakozása)

2012. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!