Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni az esti evés...

Mit tudnék tenni az esti evés ellen?

Figyelt kérdés

Szóval ha nincs suli akkor elég későn kelek fel és akkor már csak ebédelek, de ha hamarabb fölkelek akkor sem eszem sokat.Délután 3 fele megint éhes vagyok és eszem...sztem ez eddig még normális.Ha suli van akkor napközben 2 szendvics ha hazajövök 4-kor akkor rendes meleg kaja, utána estig semmi. De hogy tudnék leállni az esti kajálásról este 8 felé iszonyat éhes vagyok és szó szerint amit találok itthon azt meg is eszem és ettől hízom is sajna.

Mit tudnék tenni én nem akarok enni de ha nem eszem nem tudok elaludni...De nem tudom mi lenne az egészséges ilyenkor, mit egyek? Légyszi segítsetek!

Előre is köszi!


2010. júl. 18. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

mi lenne ha mondjuk este 6 óra elött ennél?

de ha nagyon nem bírod rágcsálj sárgarépát, egyél meg egy almát vagy vmilyen gyümölcsöt

igyál egy pohár teát (cukor nélkül) és egyél hozzá pár pufirizst, rágózz, igyál egy nagy pohár citromos vizet stb stb..

2010. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyél nyugodtan este is...ha egész nap csak az ebéded eszed, akkor persze, hogy este éhes vagy...nem kell koplalni és nem leszel éhes ilyen egyszerű
2010. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egészséges dolgokat egyél nyers zöldséget gyümölcsöt ne szendvicset, és 8 kor is ehetsz ha később fekszel le a 6 órás szabályt 8-9 kor alvóknak találták ki
2010. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bijju válasza:
100%
egyél addig ameddig jónak érzed mármint 8kor már nem akarsz akkor egyél 7-kor vagy 6-kor de ha nem vagy éhes csak fejben akkor igyál meg egy nagy pohár vizet am meg úgy halottam h ha nem vagy éhes csak kívánsz dolgokat akkor az csak 13-percig tart
2010. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd végig.

Hosszú, de elég alapos.

A kérdésedre a válasz:

Egy baromság, ami miatt aggódsz. Abból indulj ki, hogy mit csinálsz még este? Ha még soká fekszel le, akkor ne aggódj, egyél nyugodtan. a 18:00 óra előtti kajálást azok a parasztok találták ki, akik 21:00-kor már alszanak.

Lehetőleg fehérje- és rostdús ételeket egyél, a szénhidrátos kajákat kevésbé fogyaszd.

2010. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!