Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a jojó effektust?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok,és 60-70 kiló között mozog a testsúlyom.. Eléggé hízásra hajlamos vagyok sajnos. Alapból kevesebbet eszek mint a többi ember,de ha ezt a mennyiséget nem csökkentem le,tuti hogy nem fogyok 1 dekát se. Pedig megpróbálok egészségesen étkezni,kerülöm a zsíros,nehéz ételeket,és a cukrosakat is... DE! Kb két hétbe egyszer olyan édességvágy jön rám,hogy azonnal betudok falni egy egész tábla csokit. :/ A másik,meg hogy a pizzára semmiképp nem tudok nemet mondani,persze nem minden nap,de úgy egy-két hetente egyet tuti megeszek. És valahogy ezeket kellene megszüntetnem. Ha tudtok tippet hogy hogyan nagyon sokat segítenétek...Előre is köszönöm,és ha kicsit értelmetlenül írtam bocsi..

2012. nov. 30. 09:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

komolyan leírtam azt a szót, hogy "hatásilag"? hehe, szofisztikált..

a testünkre gyakorolt hatásukat tekintve megegyeznek. nem véletlen, a kétszersültek is gabona kenyérkék.

2012. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
de max napi 4 db-ot eszek belőle ami 124 kalória... nemhiszem hogy ez akkora baj. :S vagy mivel helyettesítsem a kenyeret?
2012. dec. 1. 08:04
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

Sokan sütnek lenmag lisztből, kókusz lisztből kenyérfélét.

Én uborkával és paprikával helyettesítem.. :) Ma fekete retekkel.


Pedig én aztán kárcsú vagyok, vagy férfiaknál talán a szálkás, sportos a találó kifejezés, sőt mindig is az voltam. De nem szándékozom kivárni, hogy annyira megbetegedjen a testem a gabonáktól, hogy ez az igen jó állapot változzon nálam :)

2012. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
latod errol beszeltem okostojas... oszd nekem itt az eszt... 31 kcal egy szelet ketszersult de megeszel belole 4 dbot...ennyi erobol megehetsz 2 szelet kenyeret is... nem azt mondom hogy nem helyettesitheted vele a kenyeret csak semmi ertelme...gondolom azert helyettesited mert mindenki azt irja hogy ne egyel kenyeret de az nem azt jelenti hogy a kenyerrel megegyezo osszetetelu termekeket fogyaszthatod :D de mondok egy masik peldat hogy megertsd... ott az abonett... mindenki imadja beilleszteni a fogyokurajaba...de kaloriaba egy percig nem ter el a sima kenyertol es ahhoz hogy jol lakj vele beviszel a szervezetedbe ugyanannyi kcalt... DE! az abonett teljeskiorlesu...kukoricalisztbol keszult... van glutenmentes is buzacsiras is ergo EGESZSEGESEBB mint a sima kenyer DE nem fogyokurasabb...
2012. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, ezt nagyon jó hogy leírta kedves előző Válaszoló.

Attól, hogy valamit felkap egy pillanatnyi divat, attól még vegyük észre, hogy valójában szinte ugyan arról van szó mint pl. a sima kenyérről, más köntösben.. ez csak fogás, marketing, reklám, valami látszólag újat beállítani jobbnak mint az eddigi termékek, szimpla átvágás.

2012. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!