Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az infraszaunáról azt írják,...

Az infraszaunáról azt írják, hogy 600-700 kcal-t elégetek 30 perc alatt. Így le tudnék fogyni? .

Figyelt kérdés

Akkor nem értem,hogy miért nem lehet vele fogyni?

Mert ha mondjuk megeszem naponta 1500 kcal-t akkor 600 lemegy az infraszaunázás miatt(minden nap járok),+ 1300-at eléget a szervezetem(egyszer kiszámoltam egy oladlon,hogy naponta ennyit égetek el természetes úton)

tehát akkor máris mínuszban vagyok.Így már tudnék fogyni?

köszönöm a válaszokat


2009. aug. 19. 10:38
 1/6 A kérdező kommentje:

az elfelejtettem leírni,hogy egészségesen eszem.

pl:kerülöm a tészta féléket,és a kenyeret

sok gyümölcs stb.

2009. aug. 19. 10:38
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen egyszerű lenne fogyni akkor mindenki ezt csinálná, ülne 30 percet és fogyna. Sajnos ez nem így van. Mozogni és diétázni kell, de mellette ha szaunázol az csak jó, mert jót tesz a bőrnek na meg utána jól érzi magát az ember :) de csak ettől nem fogsz fogyni.
2009. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Multkor néztem egy műsort a spektrumon, ahol a csávó 40 kilós középkori páncélban, 50 kilós "szekeret" húzott terepen, és a végén kiszámolták, hogy fél óra alatt így kb 500kcal-t égetett. Namost ezzel hasonlísd össze a szauna 600-700as értékét. Józan paraszti ésszel is hülyeség, kizárt, hogy 30 perc ücsörgés a melegben annyit fogyaszt, sőt, még a fogyasztást is kétségbe vonom, a szauna ugyanis energiát közöl a szervezettel, nem értem egyáltalán mért is kéne fogyasztania. Az izzadás meg ilyesmik energia felhasználás szempontjából alig számítanak...
2009. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én is csodálkoztam amikor leírta valaki h lehet a szaunától fogyni,mert én is túl egyszerűnek láttam h nem hiszem h elég ha be ülök és csak fogyok...

köszi a válaszokat :)

2009. aug. 19. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet a szaunától fogyni. Nem, a szauna nem egészséges, sőt, keringési és szív és egyéb problémákkal élő embereknél veszélyes is.


[link]


Úgy, ahogy a szoláriumoktól sem lehet fogyni. Csodálatosan öregítik a bőrt, csodálatosan hozzájárulnak a bőrrák kialakításához, de fogyni legfeljebb csak az egészségesen eltöltött éveidből fogsz, zsírszövetből nem.

2009. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de nekem semmi bajom nincs a szívemmel.akkor nem lesz ezentúl sem a szaunától,igaz?

szolráiumba meg nem járok,nem tudom hogy honnan jött ez a feltevés

de azért köszönöm a válaszodat:)

2009. aug. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!