Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 napja diétázok,5 napja...

20 napja diétázok,5 napja megállt a fogyás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hali. Kb. 20 napja diétázok, eddig 8 kiló lement..

5 napja viszont ugyanannyi kiló vagyok, pedig ugyanazt csinálom mint eddig. Mitől lehet? nagyon lehangoló :(


17/l


2009. aug. 19. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószinüleg túl radikális diétát csinálsz és a szervezeted álállt arra, hogy maximáslisan raktározni kell, mert nem kapja meg a minimális energiát, amire szüksége van - a jojóeffektus elindult, és ha el kezdesz valamit is enni, ugy fogsz töle hizni, mint ha hizódisznó. Az ilyen túlzó fogyókúrának ez a vége (különben nem lehet 20 nap alatt 8 kg-ot fogyni, csak koplalással)
2009. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, h meg fog jönni, és "tartalékol" a szervezeted? vagy hozzászokott a kevés kalóriához, és így, h már kisebb a súlyod, még kevesebb kell? nos, ezért nem lehet koplalva fogyni!
2009. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

és mit tehetnék? hogy ne hízzak vissza?

vagy tartsam ezt az étrendet, és egyszer abba hagyja a tartalékolást a szervezetem?

2009. aug. 19. 16:48
 4/14 A kérdező kommentje:

Tojásrántotta, két szelet barnakenyér, délután vajban sült hús, krumpli, vagy rizs.

Ált. ezt eszem, ez nem hiszem hogy drasztikus, elég nagy adagot eszek, csak este nem eszek, és cukros üdítőt elhagytam. Valaki írjon kérem! köszi:)

2009. aug. 19. 18:25
 5/14 A kérdező kommentje:
Jah és, 130 kilóról indultam, így is drasztikus a 8 kiló?
2009. aug. 19. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha 130-ról indultál a 8 kg nem sok. Ennek nagy része víz. . De ha csak kétszer eszel naponta lelassul az anyagcseréd és ezért nem tudsz fogyni. Többször egyél naponta keveset és jobb eredményt fogsz elérni. Csatlakozz egy fogyis fórumhoz ahol a tagok támogatják egymást. A hoxa.hu -n több ilyet is találsz.
2009. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is van egy fórum.

2009. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, megfogadom amennyiben:



ez nekem igy kényelmes a két napi evés, nehéz.. de kibírom, mivan ha így folytatom? mi fog történni? köszönöm nagyon az eddigi tanácsokat/válaszokat:)

2009. aug. 19. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy a szervezeted átáll tartaléküzemmódra, és ha egy kicsit többet eszel , rögtön visszahízol.
2009. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Honnan tudom hogy ráálltam e már?

És mit ajánlasz?


10 óra: reggeli

17 óra: vacsora

20-22 óra: alma, barack


Hova tegyek, és milyen ételt? köszi.

2009. aug. 19. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!