Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a napi kaja bevitel soknak...

Ez a napi kaja bevitel soknak számít ha fogyás a célom? (mellette sportolok azért)

Figyelt kérdés

reggeli: 1 sonkás sajtos zsömle, egy kis paprikával +1pohár kakaó

ebéd(3körül): egy kis csirke felkockázva czacziki salátával(kígyó uborka, kapor, kis tejfől)pizzatésztával+egy kocka csoki.


2009. aug. 19. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez pont ideális
2009. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ideális!

A folyadékról ne feledkezz meg! ;)

2009. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen. A zsömle/kenyér,kakaó,tejföl,tészta, csoki mind hízlal. Szerintem így nem fogsz fogyni, bár nyilván attól függ hány kiló vagy. Ha nagyon sokat kell leadnod talán kezdésnek jó lehet, ha viszont csak pár kilóról van szó, szerintem jobban jársz ha reggelire yoghurtot, gyümölcsöt eszel, ebédre a csirke jó , de csak zöldséggel vagy salátával. és ha vacsorázni is szeretnél kb mint az ebéd csak annak a fele. De jobb ha a vacsi kimarad!
2009. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

vacsi mindig kimarad :)

egyébként nem így étkezem fogyókúra alatt, de ma így sikeredett, és kíváncsi voltam, hogy túlzásba vittem e.

2009. aug. 19. 17:54
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha súlymegtartás lenne csak a célom? akkor is soknak számít?
2009. aug. 19. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"A zsömle/kenyér,kakaó,tejföl,tészta, csoki mind hízlal."

Szerencsétlen diétázó akkor mit EHET? A tejfölt meg a durumtésztát ugyan ehessen már. Ja és a csoki rég NEM hízlal, ha max. napi 2 kockát eszik az ember belőle, és 60% felett van a kakaótartalma. Teljeskiőrlésű kenyeret és zsömlét is ehet naponta 1-2 db-ot, ha nagyon kívánja.


Mit össze nem szenvedtek azon, hogy mikor mit egyetek és MIT NE egyetek...Leordítjátok egymást hogy: Jaj, dehát a szőlőben túl magas a cukortartalom, és csak délelőtt edd!!

Igen, hizlal a szőlő, ha kilószámra eszed! Ha reggelire megeszel egy fürtöt, nagyon jót tesz, ahogyan az összes többi gyümölcs és zöldség.


Ja A KÉRDEZŐNEK ÜZENEM:


Én átrendeztem a mai napi menüdet, egy fokkal egészségesebbé. Íme:


reggeli:

1 sonkás-sajtos (teljes kiőrlésű zsömle, paprikával

+ egy pohár 1,5%-os tej

Ebéd:

pulyka/csirke felkockázva, zöldsalátával, egy kis tejföllel.

+ utána egy kocka csoki mehet


ennyi.;)

2009. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ja és még valami:


jó dolog ha kihagyod a vacsit, de ha nagyon éhes lennél, NYUGODTAN EHETSZ egy almát vagy egy pohár tejet!

2009. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki írtam hogy ezek hízlalnak.

Persze, szerintem is néha lehet enni ezeket, és nem egy kifejezetten nagy bűnbeesés. Szerintem súlymegtartás céljából tökéletes. Ha már csak a vacsi kimarad szerintem már jó.

De viszont ha valaki fogyni akar és mondjuk max csak 10 kg-t, szerintem így nehéz. Jó lehet ha sportol is akkor ok. Ha én fogyózom biztos nem eszem kenyeret , csokit, tejfölt hanem próbálok minél zsírszegényebb ételeket választnai. Sok-sok zöldség, natúr husi, yoghurt ilyenek.

2009. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :)
2009. aug. 19. 22:15
 10/12 A kérdező kommentje:
vagyis mindenkinek, aki írt :)
2009. aug. 19. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!