Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most vagyok bajban, nagyon...

Na most vagyok bajban, nagyon fáj a torkom, de csak verbena cukorka van itthon meg méz de azok hizlalnak, ezért nem ehetem? Mit tegyek, mi az ami jó torokfájára (lüktető, égő érzés, nem tudok nagyon nyelni, lázam is van, szétrobban a fejem)

Figyelt kérdés

ma már ettem forró zabkását banánnal, mandarinnal

túrót kevertem ki joghurttal és ráfacsartam a citromlevét hátha..

forró tojáslevest ettem

törtkrumpli sajttal, sonkával és lecsós szelettel meg mustárral hátha kihozná, még vmi tippetek ha van megköszönném, mert muszáj holnapra jobban lennem de nagyon nagyon fáj...


2012. dec. 5. 14:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

amúgy súlyt tartok, krumplit is eszek mértékkel ém amondo vagyok hogy minden kell a szervezetnek, tudom sokan ebben sokan abba hinak hogy ez meg az káros stb

csokit, chipset, üdítőt nem iszok, eszek, sütit ünnepekkor estek és kész is ezzel az édesség utáni vághyam

banán tele van magnéziummal és mivel hó elött állok így görcsölök és a banán segyt benne

joghurt-danone densia natur szerinten finom, krémes és nem hinném hogy egy 100kcal pohár joghurttól híznék

de mivel cukrot nem eszek, így azért volt kiírva a kérdés hátha van cukor nélküli is

2012. dec. 5. 21:59
 12/13 anonim ***** válasza:

A gyógyszerlobbista egy szó...

Nem lobbizok én mellette, de ha sz@rul vagyok, teszek ellene, nem fekszek ki egy náthától, munkám miatt meg sem tehetném.

2012. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem volt meg bennem a kellő hit, hogy létezik ilyen szó. A mai szélsőséges gyógyszerfogyasztás mellett én eleve elvetném a gyógyszerek ötletét. Egészen véletlen léteznek növényi alternatívái sok gyógyszernek.

De elfogadom hogy ilyen nézet is van.


Kérdező, ez a mindenre szüksége van a szervezetünknek és a joghurt finom krémes egy nagy rákfene hozzáállás.


Ha nem lennének kövér, cukorbeteg, szívbeteg emberek a kórházakban akkor még azt gondolnám, hogy nem is írsz butaságot. A valóságban viszont nagyon sok ember betegszik meg a nélkülözhetetlen joghurttól, krumplitól, gabonától. Én nem kesergek, szerintem így is vicces és jó illatú, szivárvány színű a világ... De azért ajánlom komoly átgondolásra hogy mégis mit eszünk.

2012. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!