Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnátok ötleteket adni?

Lányok! Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Szóval az helyzet, hogy van ez a Mikulásos mizéria. Hihetetlen, hogy középsuliba is megy ez a dolog. Húztam egy kicsit teltebb lányt, (na jó dagi) de szeretnék neki olyan dolgokat beletenni amiknek örül. Mert hát ugye ő "fogyózik" és így nem eszik édességet. Ti miknek örülnétek? Személyes dolgokon kívül, olyan már van. :)


17F


2012. dec. 6. 18:36
 1/8 anonim válasza:

Hmm..mondjuk egy szép jegyzet/firkafüzetnek, kellemes, gyümölcsös illatú testápolónak. Ezeket nem nagyon tudja megenni, úgyhogy nem rontod el vele a diétáját ;)

Esetleg, ha látsz valahol olyan tipikus ,,karácsonyi", fahéjas-gyümölcsös teát, vegyél neki olyat is :)

2012. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel a fogyós topikba írtad, ezért gondolom kajás ötleteket vársz... szerintem mehetne valami különleges gyümölcs, én pl mostanság a khakira kattantam rá, lidlben lehet kapni és isteni finom.
2012. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen leginkább azokra gondoltam :)



Köszi az ötleteket, jöhetnek még! :D

2012. dec. 6. 19:05
 4/8 anonim válasza:
Aszalt gyümölcsökből egy mixelt verzió, olyan ,,különlegességek"-féleség mondjuk? :)
2012. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért arra is figyelj oda, hogy ne kizárólag fogyókúrás dolgokból állítsd össze a csomagot, mert az a jó szándék ellenére igencsak bántó is lehet. Vehetsz neki mondjuk egy szép mécsestartót vagy gyertyát, annak mindenki örül és mellé esetleg még valami kisebb nasit, például az aszalt gyümölcs nem rossz ötlet.
2012. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Aszalt gyümölcs, pisztácia, jó minőségű étcsoki.
2012. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy szép gyertya átkötöd egy szallaggal majd rá teszel egy fahéjrudatm mellé tehetsz egy kis zacskóba mogyorót, azsalványokat, diákcsemeget

egy karácsonyi tál és azt telepakolod gyümöllcsel, teszel bele diót, mogyorót stb

egy kis üveges méz, hozzá tea bögrével

almachips

hohes c vagy ilyen levek

2012. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne adj neki fogyókúrás kaját. baromi bántó, célzásnak veheti.
2012. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!