Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni a savanyú...

Le szeretnék fogyni a savanyú káposztás diétával hogyan?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem tudok csak azt enni mert suliba járok de viszont egy 5 kilót le szeretnék adni ha a suliba megeszek 2 szendvicset és utána csak azt eszem az hatásos lenne?
2012. dec. 7. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

A savanyú káposztás diéta egy baromság, semmi értelme.

Azért van is benne valami, de rohadtul nem az aminek hiszed.

Egyes embereknél a savanyú káposzta jobban beindítja az emésztést, többet ürítesz a szervezeted kevés felesleges zsírt meg egyéb szemetet raktároz el miatta, ez mellett sok benne a vitamin. De ez nem azt jelenti hogy csak ezt egyél, mert ez nem ebéd, hanem amolyan kiegészítés a táplálkozásod mellé. Én azt javaslom hogy a suliba vigyél főtt kaját főleg ha sokáig vagy azt délben megeszed, valahol megmelegíted, de vannak olyanok amiket hidegen is meglehet enni. Vagy amit még tudok mondani hogy az egyik szünetbe megmelegíted jó melegre majd beteszed egy hűtőtáskába, igen abba mert az a meleget is megtartja ám, másik szünetbe meg a 10 perc alatt bőven lesz időd elfogyasztani. Reggel vigyél be magaddal valami szendvicset, abba is legyen lehetőleg felvágott valami normálisabb ne ilyen bolti olcsó parizer, mert az csak szemét, hanem sonka, löncshús, meg egyéb más. A savanyú káposztát meg ez mellé nyugodtan eheted.

Én is így vittem kaját a suliba, én is fogyóztam persze nem az volt a fő célom hogy rengeteg kilót ledobjak, hanem az egészségesebb táplálkozásra álltam át inkább meg az izmosodásra hogy fittebb legyek, mert rendőrnek készültem. De végül nem az lettem. Na a lényeg az hogy suli időbe is oldd meg a kajálásodat, amikor hazamész akkor ne egyél főtt ételt főleg ha 3 óra fele érsz haza, akkor már csak gyümölcsöt, joghurtot esetleg, vagy valami könnyű kaját egyél, lehetőleg pirítóst, ezt olyan este 6-7 óráig, utána már semmit ne egyél.

Ja és persze a legfontosabb a sport. Valamit mozognod kellene, mert magától a hájad nem tűnik el, maximum ha koplalsz de azzal a szervezeted teszed tönkre, és később már alig lesz olyan kaja amit megtudsz enni anélkül hogy kihányd vagy kifosd, vagy ne hízzál el hirtelen.

2012. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez egy baromság, nõjj fel.
2012. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!