Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megőrülök a csokiért, mit...

Megőrülök a csokiért, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mielőtt megjön a havim, 2 napig csk csokit ennék. Olyan szintű ez a vágy, hogy múltkor csapkodtam, amikor nem volt itthon csoki. Volt, hogy megettem 600 g milkát pár óra alatt...


Hogyan győzhetném le ezt? A vicces, hogy máskor sosem kívánom a csokit, sőőt...


2012. dec. 7. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Csapkodhatsz, és csokit is ehetsz.

Csak ne vegyél milkát.. tejes cukros vacak helyett készíts magadnak kakaóporból, xilitből, kakaóvajból (kókusz zsírból) csokoládét..


Amúgy meg önkontroll és elég c-vitamin, ez a kettő segíthet :)

2012. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyél egy túró rudit.
2012. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

600 gramm Milkát?

jól birod. :)

én tegnap megettem 1,5 táblával, meg egy 7 szem bombont, de a nap végére szépen elcsaptam a hasam.


na de hogy a kérdésre is válaszoljak, önmegtartóztatást tudom ajánlani, vagy azokra a napokra találj ki programokat, hogy lekösd magad, lehet akkor nem gondolsz annyira a csokira.

2012. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem elég egy túrórudi... Még egy tábla milka se.. Ilyenkor nincs önkontrollom:(

Szervezek programokat, de úgy meg még rosszabb, bent a belvárosban bárhol vehetek csokit.

2012. dec. 7. 13:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Első: ez van, a milka akkor is baromi finom, nem érem be ilyenkor holmi sz@r ízű csokival. A lényeg, hogy nagyon édes legyen
2012. dec. 7. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor sok xilitet tegyél bele. miért lenne a jó minőségű házi csokoládé sz.ar?


amúgy.. egy fontos kérdés. vajon csak viccből írtam, hogy amikor édességet kívánsz akkor EGYÉL ELÉG C-VITAMINT?

nekem nem tűnt viccesnek.. inkább jó tanács volt. 2-3g c-vitamin, de minimum 1000mg teljesen indokolt egy embernek, menzeszed környékén a nagyobb dózis is.

2012. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

a C-vitamin tényleg ajánlott, amikor szedtem rendszeresen, mintha tényleg kevésbé kivántam volna az édességeket.


a magas kakaótartalmú csokik pedig tényleg finomak, egyáltalán nem sz.r izűek, hogy a te szavaiddal éljek. ráadásul egészségesek is.

2012. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél magas kakaótartalmú keserűcsokit, vagy egyél banánt!
2012. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
énis kívánom a csokit menzesz elott, es eszek is, sot nem is keveset, de minosegi csokit nagyon magas kakaotartalommal nem pedig akarmien margarinos tejcsokit..menzesz utan ugyis kimegy a szervezetbol nem kell aggodni
2012. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!