Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás céljából futok. Nem...

Fogyás céljából futok. Nem fogja "elvenni" a maradék nőiességemet?

Figyelt kérdés

Már így is sajnos elég egyenes vagyok, a csípőm meg a derekam közt mindössze csak 12cm különbség van... Néztem futó nőkről képeket és eléggé eltűntek a másodlagos női nemi jellegeik. [link]

Most hagyjam abba? :( Csak mert nagyon szeretek futni.


2012. dec. 8. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban, a futás nem a gömbölyded idomoknak kedvez. Neked kell eldöntened.
2012. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És akkor milyen sport kedvez?

Esetleg nem lehetne még valamit a futás mellett csinálni, ami "kiüti" ezt a dolgot? Mert nagyon nehéz lenne lemondanom róla, olyan ez számomra mint a napi fogmosás :) Pont ma sikerült 60 percet futnom megállás nélkül, ami kitűzött cél volt és olyan jól éreztem magam utána.

2012. dec. 8. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
anyukám maratonfutó..széles a csípője nagy a melle vékony a dereka..szóval genetika
2012. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletesen mindegy mit sportolsz, fogyás szempontjából.

10%, ennyit számít a mozgás, elhivatott sportfanatikusok szerint 30%.. futástól sokkal előbb tönkre fognak menni a térdeid (és ez tényleg probléma) mint hogy fogynál.


De ha normálisan eszel, akkor fogyhatsz.

2012. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért akik a képen vannak, nem éppen hobbikocogók. A profik azért néznek ki így, mert a testalkatuk miatt tudtak profivá válni.

Amíg a futás örömet okoz, addig szerintem ne hagyd abba. Esetleg keresgélhetsz közben más sportot, hátha megtetszik valami, ami át tudja venni a helyét.

2012. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tánc, Aerobik, Zumba, szerintem ezektől nőiesebb maradsz.
2012. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!