Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három kilót futással és...

Három kilót futással és diétával mennyi idő alatt adhatnék le? 168 centi és 56 kiló vagyok.53 szeretnék lenni, futok, diétázok, mennyi idő alatt mehet le még ez a maradék három kiló?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megrekedtem a fogyásban, eddig 10 hónap alatt 16 kilót fogytam, de ez az utcsó három nem akar lemennii.
2011. nov. 13. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb felesleg van rajtad, annál nehezebb. Most, hogy már egyáltalán nincs rajtad, elég nehéz. Szóval kitartás, de lefog menni az is, 1 hónap alatt(maximum) simán:)
2011. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó úton jársz a meddőség felé.


A szervezeted la. tudja, h nem egészséges neki az 53, ezért ragaszkodik a kis zsírjához. Amint sikerül annyira fogynod, elmehet a mensid.

2011. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! én is ezt csináltam, csak nem futottam, hanem Rubint Rékára tornáztam, és egy hónap alatt simán lement 3 kiló! 63 ról indultam, jelenleg 58 vagyok, és a cél még -5 kg! Kitartást! :)
2011. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!