Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg fölösleg van rajtam de...

10 kg fölösleg van rajtam de az éntrendemen nem nagyon tudok változtatni mert iskolai menzán vagyok. De mégis, hogyan tudnám leadni ezt a 10 kg fölösleget? Lehetőleg fél év alatt?

Figyelt kérdés
ja és heti 2-szer van eddzésem.
2012. szept. 29. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az étrendeden nem tudsz változtatni, de senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy mindet meg is edd.

Vagy talán igen?


És kettőnél többször nem is mehetsz sportolni?

Még gyalogolni sem?


Döntsd el, mit akarsz!

Le akarsz fogyni vagy sem?


Ha nem, akkor ne kínlódj! Nem akarásnak, nyögés a vége...

2012. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom hogy nassolsz e ,de ha igen fokozatosan csökkentsd le minimálisra. Ha sokat kapsz a menzán egyed meg a felét, és próbálj még valamit mozogni,mondjuk bicajozni. Ha két étkezés között megéhezel egyél almát vagy jó sok buborékos ásványvizet.Nekem ezek beváltak és már lement 5 kiló.
2012. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

reggelizel is ott?

vacsorára mit eszel?

a menza nem akadály több ezer ember menzás, általában ott egy adagra valót adnak azt nyugodtan megeheted ha csokit kapsz vidd haza a szülidnek, tesódnak, sütit szintúgy vagy ad oda a barátaidnak

ha tésztát kapsz akkor a felét edd meg, húst megeheted, krumplit, rizst, főzelékeket is nyugdotan edd meg max szólj hogy egy kicsit kevesebbet kérsz

levest edd meg mindig max a tésztából vagy a nokedliből hagyj ott, csalamádét edd meg hozzá ha olyan az étel, ha gyümölcsöt kaptok azt is nyugodtan megeheted vagy hazaviszed és uzsira megeszed egy joghurttal

kenyeret ne egyél se a leveshze se a főzelékekhez

vacsorára próbálj meg olyat enni amit nem tudtál bevinni egész nap, pl ha gulyásleves és tejberizs volt az ebéd akkor vacsira egyél zöldségsalátát hallal, vagy hússal, vagy zöldséges rántottát, gyümölcsöket túróval, körözöttel töltött paprikát ha édesanyád olyat csinál hogy pl riszeshús, tojásleves, sülthús, lecsó, májgombócleves, resztelt máj, máj, húsraguk akkor egyél abból, max a köretet felezd és a többit zöldség tegye ki vagy savanyúság, csalamádé

lényeg hogy ne koplalj, és mozogj többször, segíts otthon stb stb

a cukros üdítőket és a rengetek kekszet, csokit, ilyen olyan ízesített pudingokta, joghurtot, tejesitalokat kerüld, ha lehetőséged van akkor párolva, főve csináljátok az ételkete, kevés zsír több zöldség

2012. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%

Az a lényeg hogy amennyit eddig ettél azt felezd meg legye az bármi. Nem kell ezért barna kenyeret meg magvakt enni!!!

Ese 7 án ne egyél semmit csak igyál

2012. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igyekszem betartani azokat, amiket írtatok!:) Úgy döntöttem havonta mérni és írni fogom hogy hány kg-nál tartok! Szurkoljatok!:D
2012. szept. 29. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Fél év alatt röhögve lejön rólad 10 kg, még 20 is.

Az se baj, ha az ember nem tud odafigyelni arra, hogy mit egyen, mert nincs pénze, vagy kedve, a lényeg, hogy tudja a határt, amennyire lehet azért szelektáljon és mozogjon, otthon is lehet DVD-re, legalább 1 órát, nem kell mindennap, de az se baj, ha összejön.

2012. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!