Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kókuszreszelékkel készült...

A kókuszreszelékkel készült ételek nagyon hizlalnak?

Figyelt kérdés

Már több helyen is olvastam,hogy a lisztet már nem csak zabpehellyel,hanem kókuszreszelékkel helyettesítik.

Így valóban kevésbé hizlal?

De itt van egy recept például,ez mennyire hizlalhat?

500 g tehéntúrót összekeverünk egy pohár natúr joghurttal,egy bögre kókuszreszelékkel,s hozzáadjuk egy citromnak a reszelt héját,majd jól összekeverjük,s a hűtőben kb. 5 perc alatt hagyjuk összeérni az ízeket.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

(Táplákozásharcművész -vagy mi az- válasza NEM ÉRDEKEL!!!!!!!!!!!!!!



2012. dec. 10. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

nem érdekel, tudom, de azért egy tipp..

a kókuszreszelékről kérdezel, ami nem emeli meg a vércukorszintedet, inzulinszintedet, nem okoz zsír raktározást vagy mi .. ugye.


Közben túrót és joghurtot eszel, ami a borjú hízását, növekedését segítő hormonokat tartalmaz. Biztos hogy a kókuszreszelékre vonatkozik a kérdésed?


[link]

2012. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akartalak megbántani,csak nem hiszek abban a linkben,nem vagyok paleos. Pluszba 8 évnél jóval idősebb vagyok! ;)

Azért kaptál egy zöld mancsot! :)

2012. dec. 10. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a kókuszreszelékkel hogy az egész csak zsír és szó szerint semmi vitamin nincs benne.Nem vagyok egy tejtermék párti én se de ha nagyon szeretnél egy kis túrót akkor edd reszelt gyümölccsel, fahéjjal, esetleg mézzel ha annyira édeset szeretnél. :)
2012. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy bántasz meg ne viccelj!

Én sem akarok senkit megbántani, csak jónak tartanám ha helyükön kezelnénk a tejtermékeket. Nem kötelező.


Piskóta kókuszresziből:

Tojás fehérjéből kemény habot verni, sárgáját lehet édesíteni (én xilitet használok) fűszerezni (fahéj, szegfűszeg meg ki mit szeret) azt is habosítani, belekeverni kókuszreszeléket, hozzá adagolni óvatosan a tojásfehérje habot, gyakorlatilag egy lisztmentes piskóta tésztát kapsz.


Kókuszreszelék + maglisztek, magok (amit szeretsz), édesítés, gyümölcsök, tojás -> összekever, kis sütőporral/szódabikarbónával mikrós süti.


Kókuszreszi, banánnal összekeverve, kakaóporral édes desszert.


Ennyi jutott hirtelen eszembe.

2012. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Amúgy el sem hinnéd,hogy most mennyire megváltozott rólad a véleményem! :) (Persze jó értelembe!)

2012. dec. 10. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akartam máskor sem az ellenszenvedet kiváltani, és bármivel tettem azért most elnézést kérnék, lehet van miért és én közben észre sem vettem..
2012. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tetted,mindössze bizonyos dolgokról másképp vélekedünk,s én ezt elsőre nehezen tudtam kezelni,úgyhogy nekem kell elnézést kérnem.
2012. dec. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!