Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek sikerült tökéletesen...

Nektek sikerült tökéletesen lefogynotok? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sokan vannak, akik 10-20 kilótól is megszabadultak, de azt látom, hogy attól még megmaradnak husisnak, nem képesek leadni azt az utolsó pár kilót. Az én fogyásom is megállt 53 kilónál, pedig még van rajtam felesleg, és főleg azoknak a módszereire lennék kíváncsi, akik most, a fogyókúra után tényleg úgy néznek ki, ahogy szeretnének.

2012. dec. 2. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél több sport. Én is az utolsó pár kilót adom le, és iszonyat lassan megy, most vagyok a 40 akárhányadik napomnál és 2kg-t fogytam.
2012. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Quorra ***** válasza:
44%

Én egyszer! Sporttal és vacsi kihagyással! 176cmhez 60kg voltam 15 évesen. Most vmivel több, de megint fogyózok paleoval és elég jól pörögnek le a kilók!


20/L

2012. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen, 165 cm vagyok, és 48 kilóra fogytam - teljesen elégedett voltam. Kb. egy évig tartottam, most feljött két kiló :((((((, nagyon el vagyok keseredve.

Remélem, hogy visszamegy még, és megint elégedett lehetek.


Én azt a módszert követem, hogy mindent lehet enni, de mértékkel, és sokat kell mozogni - ami mozgás szerintem bármi lehet, csak mozgás legyen. Rengeteget sétálok, kirándulok, amikor csak tehetem, elmegyek úszni, vagy itthon tornázom, vagy lépcsőzőgépezem...

2012. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás és kalória számlás ezzel tuti leadod az utolsó kilókat is ! Hát igen kevésből nehezebb fogyni!
2012. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. shapeshifter.blog.hu
2012. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!