Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória egy ideális...

Hány kalória egy ideális (fogyókúrás) reggeli?

Figyelt kérdés

Januártól kezdem, gyűjtöm az infókat.

Kb mikből álljon egy reggeli?

15 kilót kéne leadnom nyárig.


L20



2012. dec. 12. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd azzal, hogy elhatározod, hány kalóriás fogyókúrát végzel majd.
2012. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy ülsz egész nap, vagy bútort pakolsz.
2012. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Az természetesen mindegy, hogy hány kiló vagy, egy fogyókúrás reggeli ugyanannyi kalória egy 45 kilós, ülő munkát végző csajnál és egy 130 kiló tömegű zongoraszállítónál.
2012. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

176/83


nyilván zongorát pakolok egész nap.


tanulok!

2012. dec. 13. 08:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

300 kcal alatt szerintem.


Állhat akár csak gyümölcsből, de lehet egy szendvics is, vagy müzli, tényleg, szerintem bármi lehet ami neked jó (persze nem csülökpörkölt, ez egyértelmű, ügye?), lényeg, hogy maximum 300.


((Ez az én véleményem, én így tudnék fogyni, másnak lehet más a véleménye))

2012. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó válaszoló:

Gyümölcs reggel nem stimulálja az emésztést, hideg természetűek, sz.ar az emésztésnek.

szendvicsben sincs elég zsír általában hogy stimulálja az emésztést, de fölösleges glutén és keményítő.


a csülökpörkölt tökéletes kaja akár reggelire is, zöldséggel. furcsa hogy pont 300 kcal határt talál ideálisnak, mindenesetre a csülökpörkölt elég zsír és fehérjedús étel ahhoz, hogy megfelelő epe és emésztő enzim kiválasztást okozzon..

2012. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
stimulálja az emésztést?????????
2012. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem, dehogy is csak vicceltem.

Bezabálod a genyát, átmegy a gyomrodon, kicsit érleled még a bélrendszeredben, perisztaltika löki tovább, közben az élesztőgombák leerjesztik a cuccost (saját enzim kiválasztás, az csak a baktériumoknak van meg a tehénnek, de ez kérőddddző oszt azé')

Jézusom! Persze hogy stimulálja az enzim kiválasztást, te mégis mi a halálédesjóribancmamáját tanultál, mikor ömlik enzim a patkóbélbe? Mitől húzódik össze az epehólyag, Isteni érintéstől a vacsora utáni imádkozás alatt, a francos kínba már!

2012. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy testépítős oldalon olvastam (most már meg nem mondom melyiken pontosan) hogy a teljes napi kalóriabevitelünk 25%-a lehet. Nálam ez pl úgy jön ki hogy kb. 1900 kcalt eszek és így 475 kcal lehet a max. reggeli ami szerintem elég korrekt is.
2012. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, a többiek előtte nem tudom miről beszélnek :D de lényeg hogy elvagytok.
2012. dec. 13. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!