Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem ettem ma keveset?

Ugye nem ettem ma keveset?

Figyelt kérdés
Ma összesen ettem: 2alma, 1 narancs, 30g zabpehelybol zabkasa + 1.5 ek méz, 1 kocka étcsoki, egy mc'donaldsos premium csirkesali grillezett hússal, 3 abonett, 2 szelet csirkemell sonka, 1 szelett light mozzarella. Kaloriabazis szerint ez kb 1000 kcal. Ez ugye azért nem kevés?
2012. dec. 13. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
súly-magasság, életkor, nap közbeni tevékenység függvénye, de sztem rendben van ez.
2012. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14/l 167cm sulyt nem irok mert akkor mindenki elkezdene szidni, 1ora roplabda, 2 ora tanc
2012. dec. 13. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha a súly kevés és azért szidnának akkor egyél még sztem mert elég komoly mozgás ez még, de ha sok akkor is valami hús salátával simán belefér növésben vagy stb és tényleg többet mozogsz mint átlag egy nap.
2012. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte semmi, ne aggódj, és sokat mozogtál, ettől én éhenhalnék :)
2012. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!