Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna gyakorlatokkal...

Milyen torna gyakorlatokkal lehet a leggyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha tulsulyos vagy, akkor annyi ido szukseges ahhoz, hogy lemenjen, amennyi ido alatt felrakodott. TEhat keruld a nehez, zsiros, cukros eteleket, uditoket, etkezz kevesebbet, s a rendszeres mozgas a titok, ezt felgyorsitani nem lehet.
2012. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amilyeneket minden nap egy-két órán keresztül csinálsz.
2012. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

vannak renget kalóriát elégető edzéstípusok,de a kérdés szempontjából nem releváns.

mert tegyük fel elégetsz 1000calt edzéssel,a napi cal igényed napi 1600cal,és te eszel napi 4000ret,akkor továbbra is marad a tömeg növekedés.

szóval hiába.

a szív érrendszerednek viszont jót tesz az edzés dagadtan is.

2012. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Én idén januárban voltam egy táplálkozási tanácsadáson, a neve Metodic. Akkor voltam 111 kg. Nagyon meggyőző amiket mondanak, van valami gépük is, amivel mérnek mindent, de az elég hókuszpkusznak tűnik. Mindenesetre ezt a gépet leszámítva nagyon jó dolgokat mondtak, ami általánosságban igaz szinte mindenkire! Azóta néhány alapvető szabályt tartok csak be, nem mindet. Elég lazán is veszem, de ezekre az alapszabályokra igyekszem figyelni, melyek a következők:

1. Nem eszem (ha csak tehetem) fehér lisztből készült ételt, fehér kenyeret, normál tésztát, normál sütiket... ezek helyett teljes kiőrlésű kenyeret, tésztát, péksütit eszem. Azoknak, akik erre azt mondják, hogy "jaj, de az nem finom..." hát azt üzenem, hogy akkor egyék azt a sok szart, de ne sírjanak, hogy el vannak hízva!! Képzeljétek el nekem sem ízlett annyira az elején, de leszartam, mert ki akartam próbálni a hatását (nem az ízét!!!), és van hatása!!

2. nem eszem fehér rizst, helyette barna rizst.

3. próbálok ügyelni a szénhidrát / fehérje arányára, vagyis a szénhidrát mellé mindig viszek be fehérjét is. Ezt vagy úgy lehet megoldani, hogy sok húst eszem, vagy mikor erre nincs mód, iszom fehérje port.

4. Sokszor eszem! Ez már kemény feladat lehet sokaknak, de aki tudja, oldja meg! Én minden nap 6:30-kor reggelizem, 10:00-kor tízóraizom, 13:00-kor ebédelek, 16:00-kor uzsonnázom, és néha még este is bekapok valamit. Egyszerre nem eszek sokat, de összességében egyáltalán nem eszek keveset!! Én rohadtul nem fogyókúrázom!!

5. Eljárok edzeni hetente 2x2 órát! Kecskeméten vagy egy Intensive Krav-maga klub, az edzéseken brutális erőnlétik vannak, jól leizzadok mindig! Sokat is javult az erőnlétem! Nyáron még jó ha meg tudtam csinálni 2-3 fekvőtámaszt, most, hogy szeptember óta járok edzeni, meg tudok csinálni 30-at!


Most vagyok kerek 100 kg, najó, ma reggel néztem, 100,2 kg-ot mutatott a mérleg. Tehát egy év alatt 11 kg ment le. De nem fogyókúrázok, nem éhezem, csak igyekszem egészségesebben élni, mint korábban!

2012. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Azért csak 11 kiló ment le (illetve nem biztos hogy továbbra is sikeres lesz) mert:


Napi 5 étkezés divat, de az emésztőrendszerünk stimulálásához inkább normális adag étel kéne, ha nem is olyan sokszor.


A tk lisztek ugyan olyan (rossz) hatásúak mint a fehér liszt.. Nincs különbség.


Húsokat és zöldségeket kellene fogyasztani, kenyérfélék, tejfélék nélkül, majd próbáljátok ki.

2012. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 picur05 válasza:
Soft ball es a Pilates gyakorlatokkal nagyon gyorsan lehet fogyni es kozben feszesit is. Heti 3 edzes es gyorsabb a fogyas plussz a narancsbor is elmulik, persze csakis dieta mellett kapsz gyors eredmenyt.
2012. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Pilates valóban komoly torna (gyógytorna), de ilyen butaságokkal hogy "gyorsan lehet fogyni vele" szerintem veszít a komolyságából. Ez inkább negatív reklám, legalábbis ha én így találkoznék vele először akkor biztos nem venném komolyan.
2012. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyetértek.

a pilátesz tökéletes arra,amire kitalálták,vagyis a gerincmerevítő és törzs izmainak megerősítése.

de az edzések kalória igénye nem egy eget rengető,és nem is ez a célja az egésznek.

2012. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
a legjobb amit én ismerek az az hogy evés előtt egy csomó vizet iszol kissé megtelig a gyomrod és nem kívánod annyira az ételt......tornagyakorlatnál viszon ha a hasadról akarsz akkor felülés
2012. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!