Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 15 kilót fogyni...

3 hónap alatt 15 kilót fogyni lehetséges? (max.3,5) 17/L LENT

Figyelt kérdés
Vettem fehérje turmixot (Nutrend Whey Core 100) naponta 1-2 innék belőle.Nagyon keveset ennék,abból is nagyrészt fehérjét.(turmix,csirkemell,túró stb..)és napi 3 liter víz,vagy cukormentes tea.Heti 5-6 órát edzenék (kardió,azon belül futópad,vagy sífutógép) + minden nap fél órát tornáznék + súlyzóznék (felülés,kitörés,hasprés,bicepsz...stb...) Nem vagyok kövér,de nem vagyok megelégedve magammal.Szerintetek lehetséges? :/ 17/Lány

2012. dec. 17. 19:59
1 2
 11/11 anonim válasza:

5, illetve 6. voltam.

Hogy kérdésedre válaszoljak magasságodhoz képest az 58 kiló nemhogy jó, hanem még kevés is... Még mindig nem értem mi a fenének akarsz fogyókúrázni ilyen súllyal, amikor teljesen jó?! Csesztetnek vagy csesztettek gyerekkorodban a súlyod miatt, vagy miért ? Csak mert engem igen, és az állandó radikális fogyókúráim is annak voltak betudhatók. Több alkalommal is fogytam 16-20 kilókat, akkor is, amikor annyi idős voltam mint TE. És kérdezted, hogy hogyan, hát nagyon egyszerűen, nem evéssel, ami átment evési zavarba, és később bulímiába !Ezért a magam kárán nagyon nem ajánlom a fogyókúrázást, különösen az olyan radikálist, amit te tervezel ! Elsősorban a lelked tájékán kellene rendet teremtened, és önmagaddal megbékélned, ezt tényleg jó tanácsnak szánom. Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy tönkretedd magad ! Így visszatekintve már én sem tenném, ha a környezeted csesztet, akkor mélyedj el magadban, hogy rosszindulatú emberek véleménye ugyan mennyire fontos? Mert szerintem semennyire !

Még annyit, hogy jelenleg 31 éves vagyok, 12 hetes terhes, úgyhogy most a fogyókúra a legcsekélyebb mértékben sem érdekel. :)

Kívánom, hogy találd meg a lelki békédet, és az összhangot a testeddel.

2013. jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!