Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért "normális" "szép"...

Miért "normális" "szép" "egészséges" ha valaki 170 cm és 55 kg, ennek ellenére miért "úristen de kórosan undorítóan sovány" ha valaki 160 cm és 45 kg?

Figyelt kérdés
Engem a 40 kilómmal mindig leszóltak, ennek ellenére ha valaki 50 kiló 170 cm mellett, az tök okés..
2012. dec. 21. 13:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
55%
Szerintem nagyon ijesztő, amikor valaki nagyon magas és nagyon vékony, de ha valaki alacsony, akkor nem nagyon tud a normális tömege több lenni 45-50 kilónál (csak akkor, ha elhízott, ugye), Ha 160 centi körül vagy, akkor normális a súlyod, nem lehetsz "kórosan undorítóan sovány"
2012. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, de nekem mindkettő ijesztően hangzik.
2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként férfiként én is aláírom, hogy nagyon ijesztő, amikor valaki magas és nagyon vékony. Egyszerűen hozzá se merek érni, mert az az érzésem, hogy össze fogom roppantani, vagy elesik és kettétörik. A kicsi és vékony az már aranyosabb. De én amúgy a kerek mellű, kerek csípőjű lányokat szeretem, szóval a soványok nem jönnek be.
2012. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel foglalkozni! Mindenkinek úgysem tudsz tetszeni, mindig lesz, aki szerint sovány, kövér, túl alacsony, túl magas, túl szőke, túl barna stb. leszel. Egyiknek ilyen alkat tetszik, másiknak olyan. Törekedj az egészséges életmódra, a többire meg tojni magasról! :)
2012. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 palosm válasza:
100%

Az egyik ok: Az emberek nagy része dagadt, elhízott, ők az átlag, az átlag meg a normális a társadalomban (azt hiszik).


A másik ok: Átlag testsúlyból indulnak ki,ami az átlag magasággra igaz, de a magasságot nem nézik. Ezért általában aki 40 kg az korosan sóvány de van akinek a magasságához ez a tökéletes.


Én férfi vagyok 175 és csak 65 kiló, ami ami nem sok súlyban, de szálkás izmos vagyok ( láthatóan nem sovány, aki meglepődik annak azt mondom, ez a csucs technoilogia könnyű és erős

2012. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Az alacsonyabbakon amúgy is jobban látszik minden túlsúly.

A kövér se szép, a sovány se.

A középút a megfelelő, mint mindenben.

2012. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Miért "normális" "szép" "egészséges" ha valaki 170 cm és 55 kg......"- szól a kérdés.


"Ha téged normális súlyúnak neveznének akkor magukat elhízottnak kéne hogy titulálják, de ha téged soványnak neveznek akkor ők egészségesek, csak jó húsban vannak." - a válasz...


Ezek szerint egy 170 cm-s ember elhízott. Atyaég! :D

2012. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
170 cm-s 55-kg-s :)
2012. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kiló maga semmit nem árul el.
2012. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

40 kilóhoz milyen magas vagy? 160? mert akkor tökéletes lehetsz:D 170hez 40kg már azért durva sztem is.. 160/45 az jó meg a 170/55 is elmegy (mondjuk sztem kicsit sok)


én 62kg vagyok és 181 cm. vékony vagyok, de izmos és szálkás, engem ránézésre 70nél többnek mondanak és nem hiszik el hogy ennyi vagyok. Mondjuk zsír alig van rajtam, szinte semmi, egy testzsírszázalékmérő mérleget pl kiakasztottam :D szóval én is a könnyű és erős vagyok :D sztem egy lány legyen vmennyivel alacsonyabb a fiúnál és súlyban is legyen kevesebb:D szeretem a vékony lányokat:)

2012. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!