Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet karácsony alatt...

Mennyit lehet karácsony alatt hízni?

Figyelt kérdés
Vagyis igyekszem a bűntudatomon túllépni, tudom, hogy már nagyon nem kéne fogynom, és én alapból nehezebben hízok, de akkor is. Még van a kedvenc szaloncukromból, meg sütik... Tegnap meg tegnapelött nagyon sok édességet is ettem, amúgy alapból nem eszem sokat belőlük, de most még mindig nem tudom, hogy ma mit csináljak, nem nagyon akarok hízni, bár szerintem ez a két nap is betehetett, de ha a zsírra gondolok..fúú.
2012. dec. 26. 10:29
 1/2 Morzsa válasza:
0%
Attól függ mi a karácsonyi menü.Mit és mennyit eszel ja és mikor?Nálunk pl.csirkehúsleves van,és aszaltszilvás-sajtos csirkemell tekercs.1-2 szelet sütit is ettem,és nem szedtem fel egy dekát sem.Igazából este 16:30 után már soha nem eszek.
2012. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mindössze 2 kilót híztam,de szerintem azért is,mert már két hete itthon fekszem és nem csinálok semmit, amúgy meg a munkahelyen egyfolytában rohangálok.

Ne aggódj,hipp hopp lemegy,ilyenkor tényleg ne ezen agyalj :)

2012. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!