Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség alatt a candida...

Terhesség alatt a candida diéta kivitelezhető valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
Nem szeretném végig nyűglődni a terhességet a tünetek miatt. A doki írt fel kúpot, az ugye enyhíti a panaszokat, de nem szeretném, ha mindig kijönne rajtam újra és újra, olyan kellemetlen. Hogyan csináljam?

2012. dec. 29. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen állapotban nem ajánlott ez a táplálkozás, egy rákban elhunyt orvos kényszerszüleményét.. nem szabadna komolyan venni.


Szénhidrátszegény, tej és gluténmentes táplálkozással a fertőzés is gyógyulni fog, a babának is a legjobb lenne - a kismamával együtt.

2012. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ki kéne innen tiltani ezt a "táplálkozás harcművészt"

nevetséges, hogy MINDIG, MINDENHOL, MINDEN SZITUÁCIÓBAN a paleo-t hirdeted

kérdező: igen, a candida diéta még jót is fog tenni

a tejtermékek elhagyását egyébként én is javaslom (vagy maximum a natúr joghurt) nekem ez segített a candida elleni küzdelemben

sok zöldség, hús, hüvelyes, a gyümölcsökből a kevesebb cukor tartalmúak ajánlottak

sok boldogságot a babához :)

2012. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen primitív embereket nem értem...


Össze-vissza ír, és még engem is véleményez..


Sikert kíván a babához, közben hüvelyesek fogyasztását ajánlja, a hüvelyesekben lévő fitotoxinok (ezekkel védekezik a növény az állatok ellen amik megeszik) kárt okoznak a bélfalunkban, majd jönnek a különböző autoimmun és egyéb betegségek a károsodott bélfalunk miatt, ez biztos jó lesz a babának is, az ő testükbe is átkerülnek ezek a mérgező fehérjék akár várandósság alatt, akár szoptatás alatt.

Candida diéta: most akkor egyen az ember sok szénhidrátot, vagy ne egyen? Mert a hüvelyeseknek elég magas a szénhidrát tartalmuk..


Előző válaszoló nem ajánlja a tejtermékeket, de azért esetleg a joghurtot mégis. Ebben hol van a következetesség?


És én vagyok Rossz, persze ezt vállalom is nagyon szívesen, de legalább egyszer érvelnének, hogy miért.. A paleót szóba sem hoztam, a candida diétáról illetve egy állapotos hölgyről van szó..

2012. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
TaplalkozasHarcmuves akkor megosztanád velem, h mit tegyek? Mert valamit tenni kell! Így nem maradhatok és nem is vagyok hajlandó így maradni! Vagy hagyjam magam a gyógyszermaffia által előállított termékekkel tömni?
2012. dec. 30. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából én a szénhidrátszegény, tej és gluténmentes táplálkozást már tegnap ebéd után javasoltam, mert nagyon jól tudom hogy nem a candida diéta kritikájára vagy kíváncsi, hanem arra hogy mit egyél ahhoz hogy jobban legyél.


Zöldségeket: káposztát, salátát, paprikát, paradicsomot, paszternákot, retket, céklát vagy ami éppen frissen kapható a piacon. Nyersen, párolva fokhagymával, chillivel, gyömbérrel ízesítve.

Hús köretekkel, reggeli sonkával, tojással, fogyassz hagyományos és mindig is jól bevélt ételeket, amelyeket hiteles emberek és vizsgálatok is ajánlanak (nem én mint hiteles ember mert én nem vagyok az, de az átlagból kiemelkedő orvosok, táplálkozás kutatók tanácsát én is tovább tudom adni).

2012. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hoppá! Elnézést kell kérjek! Tényleg ott van! Köszönöm! :) Sajnos beleestem abba a buta hibába, h már lassan általánosítok.Ezt úgy értem, h már kb 90%-ban elegem van ebből az oldalból, mert elég sok olyannal találkozok, aki csak ossza az észt, pedig nincs is miből. A múltkor is feltettem egy kérdést és a helyett, h érdemes választ kaptam volna, inkább összevesztek itt az emberkék egymás közt. Úgy osztották itt egymást :D azt sem tudtam, sírjak vagy nevessek. Na, egy szó, mint száz: köszike :)
2012. dec. 31. 08:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem.

Azért ilyenkor is ott szokott lenni a válasz, különböző nézetekből is.

Mármint én is sokat vagyok itt (változó, mostanában többet) és nyilván ha butaságot látok, arra felhívom a figyelmet és beleszövöm a válaszomba. Persze így egy vita is kialakul, de én úgy vélem ezekből mindig többet lehet tanulni, ha vita van akkor az már rögtön két eltérő választ jelent egy kérdésre, problémára.

2012. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy döntöttél kérdező?
2012. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, h tanulnom kell, mert a táplálkozással kapcsolatban nem nagyon tudok még semmit! :)
2012. dec. 31. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!