Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hihetetlenül narancsbőrös a...

Hihetetlenül narancsbőrös a fenekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kenceficékre nincs pénzem és annyira kövér nem is vagyok (173/65) de a fenekem nagyon narancsbőrös szinte undorító. Nyáron sohasem megyek ki a strandra pedig annyira vágyom rá, hogy én is napozhassak és ne kelljen rejtegetni a fenekem :( Nagyon szörnyű érzés mert amúgy nem vagyok ronda lány, viszont ha valaki meglátja a fenekem, kb kiszalad a világból félelmében Kérlek segítsetek. Nincs valami házi praktika a narancsbőr eltüntetésére?

2012. dec. 29. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... mozgás esetleg?
2012. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Tudomásom szerint a narancsbőrt nem lehet eltűntetni. Nem csak a husisabb lányoknál fordul elő, hanem bizony a vékony lányoknál is van narancsbőr. A strandot, napozást emiatt ne hanyagold, nagyon jó fürdőruhákat lehet kapni, létezik olyan is, aminek kis szoknya van a bugyijára varrva. Nagyon aranyos, csinos és nem kell kényelmetlenül érezned magad a feneked miatt sem.
2012. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Étkezéssel el lehet tüntetni.

Nem vagyok nagy paleos, de bnőmnek így tűnt el a narancsbőre.

2012. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem undorodom a narancsbőrös fenéktől. Nem ronda az...

Miért kell bebeszélni magadnak?

Láétod, ezek a hülye narancsbőrős reklámok mire vezetnek, mert el akarják a semmire nem jó (hatásos 95%-nál, szokták mondani, de delikvens mindig a maradék 5-ben van) drága kenőcsüket.

Ne higgy nekik!

2012. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, engem sem zavarna ha csak minimálisan lenne olyan de 19 éves létemre a popsim inkább egy 90 évesére hasonlít. mondanám, hogy töltök fel képet de mindenkinek megszeretném védeni a szeme világát. :(

Rendszeresen mozgok, és egészségesen is táplálkozom. Nem tudom mitől lehet ennyire ilyen :(

2012. dec. 29. 18:43
 6/18 anonim ***** válasza:
méregtelenítés,tornával lehet segíteni rajta,nem biztos hogy minden eltűnik,szerintem nézd meg a femina.hu-t,nem tudom hogy fent van-e még de 1-2hónapja láttam rajta letölthető narancsbőr elleni gyakorlatsorozatot
2012. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

magas a testzsír ennyi.

a sport mozgásban kérdezd meg,hogyan lehet a testzsírt hatásosan csökkenteni.

a súlyod meg mindegy.

kis súllyal is lehet valakinek elzsírosodva a teste,ha rossz a testkompozíciója.

és nincs rá házi praktika-háháhá amúgy-pontos és bevált módszerek vannak rá.

2012. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

most nézem az előzőt "narancsbőr elleni gyakorlatsorozat"meg femina.hu.

elképesztő ez a félreinformáltság és a tudatlanság,ami ebben a kategóriában van.

2012. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egészségesen táplálkozol, vagy csak azt hiszed, hogy egészséges? Próbáld ki a paleót szerintem, sok lánynak eltűnt már így a narancsbőre. Lehet, ha fogynál 5-10kg-ot, eltűnne :) (én fiú vagyok, magasabb mint te és könnyebb)
2012. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

napi 2 liter viz legalabb !!!!!!!!!!!!!

tornazz picit 10perc lefekves elott... AKARATERO :) !!

2013. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!