Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hihetetlenül narancsbőrös a...

Hihetetlenül narancsbőrös a fenekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kenceficékre nincs pénzem és annyira kövér nem is vagyok (173/65) de a fenekem nagyon narancsbőrös szinte undorító. Nyáron sohasem megyek ki a strandra pedig annyira vágyom rá, hogy én is napozhassak és ne kelljen rejtegetni a fenekem :( Nagyon szörnyű érzés mert amúgy nem vagyok ronda lány, viszont ha valaki meglátja a fenekem, kb kiszalad a világból félelmében Kérlek segítsetek. Nincs valami házi praktika a narancsbőr eltüntetésére?

2012. dec. 29. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a 10-esnek igaza van,a sok víz tényleg sokat segíthet,de többet elérhetsz ha esetleg zöld vagy menta teát iszol,ezek plszuban méregtelenítenek
2013. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
sztem adj le 10 kilót és eltűnik:)
2013. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12,ez nem a kilók miatt van,a vékony lányok ugyanúgy lehetnek narancsbőrösek mint a teltebbek,a narancsbőr a felhalmozódott méreganyagok és az egészségtelen ételek miatt van,nem csak a súlyra kell fogni mindent
2013. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
igen tudom, de az is számít! 173/65 az nem vékony..
2013. jan. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

viszont nem is kövér,ha nem zavarja az alkata akkor nem is kell fogynia,ki dönti el hogy mi a kövér és mi a vékony?

inkább örüljünk hogy eggyel kevesebb olyan lány van az utcán akinek csak a csontja látszik,ő egy nő,kell hogy legyen rajta valami fogni való

2013. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a testzsír mérés dönti el utolsó.
2013. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azóta leadtam 6 kilót. 59 vagyok, és rendszeresen mozgok és iszom a zöldteát. Szerencsére már kezd halványodni. Még1x köszi a válaszokat mindenkinek. :)
2013. jan. 28. 15:44
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
szerintem 53-55 kilóval már nem lesz narancsbőröd:) csak így tovább :) és persze ne egyél semmi méreganyagot / károsat
2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!