Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 52 kiló vagyok (175 cm), de...

52 kiló vagyok (175 cm), de mivel topmodell vagyok, még le kell fogynom legalább 6 kilót, mivel 2 hónap múlva megyek Párizsba egy fotózásra. Tudtok javasolni valamilyen nem túl drasztikus diétát? 18/N

Figyelt kérdés
Egyszer próbáltam már azt, hogy egész nap nem eszek semmit, csak aztán éjszaka nem tudtam aludni annyira korgott a gyomrom. Egyszer-kétszer meg is hánytattam magam, csak elég undorító, így inkább abba is hagytam.

2012. dec. 30. 04:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
54%

azt mondom hányadékok vagytok mind, gondolom egy deszka hozzátok képest villendorfi vénusz..

nektek komolyan a számok a fontosak? felfogjátok egyáltalán milyen egészségtelenek vagytok? mert gyaníthatóan az izomtömegetek nulla, csont van rajtatok, zsír és bőr.

2012. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Csak, hogy tudjátok tényleg topmodell vagyok. És nem kellett a súlyommal foglalkoznom, mert csak 3 hónappal ezelőtt kezdtem el kicsit hízni. Ugyanis én naponta kb. 10-szer ettem nagy adag zsíros kajákat, mindent amitől híni lehetne. Most meg elkezdett felrakódni rám a zsír. És nem most kezdtem a szakmát, hanem 2 évvel ezelőtt. Itthon is járok fotózásokra, de a külföldinél nagyobb az elvárás. Amúgy 16 évesen voltam 45 kiló is és nem haltam bele. Nem nézek anorexiásnak, mindenki azt mondja, hogy nőiesen vékony vagyok. A lábaim is elég vékonyak, de formásak. A keskeny derekam és gömbölyű csípőm van. Szóval homokóra alak, vékonyabb kiadásban.
2012. dec. 30. 13:39
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg topmodell vagy (amit nem hiszek), akkor nyugodtan belinkelhetsz egy képet magadról, hisz gondolom a "fotózásaidon" készültek is nyilvánosak.


16 évesen lehet, hogy elmentél annyi kilóval, de 18 felett már más az élet.

2012. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

15 éves korom óta nem nőttem, így a magasságom 16 és 18 évesen is ugyanannyi volt. kép:

arc nélkül [link]

2012. dec. 30. 13:57
 15/37 A kérdező kommentje:
bocs. rosszul linkeltem be: [link]
2012. dec. 30. 14:13
 16/37 anonim ***** válasza:

Nem csak magasságra nő, fejlődik az ember.


Mell, csípő-derék arány... (nőiesedés)


Ez lennél te? Most, vagy két éve? Ezen vagy 52?

Már teljesen ropi a képen látható csaj.

Ennél kevesebbel összetörne.

Tényleg ez lenne az elvárás, hogy ennél is kevesebb légy?

2012. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
A modelleknél nem jó, ha túl nőiesek. Amikor Tyra Banks modellkedett neki leszorították a mellét. A kép fél éve készült és 50 kiló voltam akkor.
2012. dec. 30. 14:27
 18/37 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnyán gebe vagy azon a képen, bocsi.

Ha lefogysz, ahogy tervezed, akkor nem hiszem, hogy alkalmazni fognak, mert nem leszel szép, az biztos.

2012. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
A többi modellhez képest dagadtnak számítok.
2012. dec. 30. 15:26
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem anyukam egy modellügynökségnél dolgozik,és szigoru etrendeket adtak az ugyfeleknek.

Nem ertem,hogyhogy nem foglalkoznak ezzel.

Bár én azt mondom járj el konditerembe. Úgy formasabb lehetsz. Nalunk nem a kilok számítanak,van egy 60kilos csaj,megis nagy sikere van. mert csinos,karcsu, ízlésen izmos.

2012. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!