Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 52 kiló vagyok (175 cm), de...

52 kiló vagyok (175 cm), de mivel topmodell vagyok, még le kell fogynom legalább 6 kilót, mivel 2 hónap múlva megyek Párizsba egy fotózásra. Tudtok javasolni valamilyen nem túl drasztikus diétát? 18/N

Figyelt kérdés
Egyszer próbáltam már azt, hogy egész nap nem eszek semmit, csak aztán éjszaka nem tudtam aludni annyira korgott a gyomrom. Egyszer-kétszer meg is hánytattam magam, csak elég undorító, így inkább abba is hagytam.

2012. dec. 30. 04:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
menszeszed van még? Egyébként, ha fogynál akkor már csak az izmodból és a szerveidből fogynál.:)
2012. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
A fotó nagyon szép, én csak irigykedek... :)
2012. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy van menzeszem.
2012. dec. 30. 17:51
 24/37 anonim ***** válasza:
A zsír nem hizlal.
2012. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
60%

Ha ez a kép egyáltalán te vagy...bár szerintem kamuzol...

Topmodell tuti nem vagy, esetleg egy sima modell...topmodell biztos nem itt kér tanácsot, hogy mit egyen,és ha a képen te vagy és abból még fogyni akarsz,akkor te nem vagy normális, menj dokihoz.

Olyan a combod, mint egy etióp éhezőnek,semmi vonzó nincs benned.Mint egy fejletlen kislány!

2-es vagyok

2012. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ne fogyj többet, inkább hagyd ki azt a fotózást. Az egészséged többet ér!
2012. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
51%
mennyi gonosz dagadt féltékeny klimaxos anyuka :DD
2013. jan. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó,bocsi,nem vagyok dagadt klimaxos anyuka,és szerintem a többiek sem azok!41 éves két gyermekes anyuka vagyok,nincs önbizalomhiányom,nincs komplexusom,nem vagyok féltékeny a fiatalabbakra.És nem nézek ki 41-nek,mások véleménye szerint.

De ennek a kis 18 éves fruskának,már amennyiben nem csak kamuzik,észre kéne vennie,hogy ha így folytatja,tönkreteszi magát!Én a lányomnak tuti hogy ezt nem engedném!Ez egy fejletlen gyereklány,semmi nőies nincs benne,és mg ebből akar fogyni???

2-es voltam

B.Ú.É.K.! :)

2013. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért kell sértegetni. Nem gondolom, hogy fejletlen gyereklány vagyok amiért nem C kosaras melltartót használok. A méreteim: 90/60/80
2013. jan. 1. 14:55
 30/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsi, nem sértegetni akartalak, nem az volt a szándékom!Csak észhez téríteni, hogy ezt NE csináld így tovább,mert rossz vége lesz!Ha még most nem is hiszed el! Nem a mellméretedről van szó..a súlyod az ami már így is nagyon kevés a magasságodhoz,a 46 kg-ról meg már nem is szólva!

Tönkreteszed a szervezeted!

2013. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!