Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 52 kiló vagyok (175 cm), de...

52 kiló vagyok (175 cm), de mivel topmodell vagyok, még le kell fogynom legalább 6 kilót, mivel 2 hónap múlva megyek Párizsba egy fotózásra. Tudtok javasolni valamilyen nem túl drasztikus diétát? 18/N

Figyelt kérdés
Egyszer próbáltam már azt, hogy egész nap nem eszek semmit, csak aztán éjszaka nem tudtam aludni annyira korgott a gyomrom. Egyszer-kétszer meg is hánytattam magam, csak elég undorító, így inkább abba is hagytam.

2012. dec. 30. 04:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
22%

kajak nem értem az embereket, minék szólnak bele olyanba, amiről fogalmuk sincs??

Én megértem ezt a szakmát, és lehet én is kiírnék ide kérdést, hátha tudnak jobb ötletet mondani, mint amit kitaláltam.

Nem vagy vészesen sovány, ugyanis nem csak a kilók számítanak - igen, kedves válaszolók. Nyilván egy modellnek baromi vékonynak kell lennie, mégis mind (akinek van egy kis esze) él és virul...

Ha eddig normálisan étkeztél, azaz gondolom alkatilag vagy vékony és nem azért mert semmit nem eszel, akkor talán ideje bevetni egy diétát, alacsony kalóriatartalmú kajákkal, de szigorúan 2-3 óránként egyél valamit. És persze mozogj, mert anélkül nem sokra mész - aerob edzéssel. 2 hónap alatt bőven leadod, ha odafigyelsz. Ne egyél 7 után, igyál 2 liter vizet, csalán és zöldteát (ez segíti az anyagcserét, így nem hal be a szervezeted) és napi 800 kalóriánál ne egyél többet, délután null szénhidrát, inkább délelőtt, akkor viszont nyugodtan ehetsz kenyeret is. Semmit ne vonj meg a szervezetedtől, csak számolj! Legyen a mottód sokszor keveset. Nekem bevált :)

Szerintem szép vagy a képen, és még akár fogyhatsz is, ugyanis a modellek többsége még ennél is vékonyabb.

Ha elszántad magad, hajrá!

2013. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt még hadd jegyezzem meg, hogy amikor esetleg abbahagyod a diétát, ügyelj a fokozatos megtörésre, különben a szervezeted nem áll vissza és tartalékolni fog mindent, amit megeszel. Nagyjából 200 kalóriánként növeld naponta a mennyiséget, így nem lesz baj.
2013. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem sok az a 6 kiló, bőven elég ha 49-50 körül van a súlyod. Pálvin Barbara is normál alkatú, nem túl vézna, szóval szerintem ne aggódj emiatt.
2013. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, végre kapok normális válaszokat. :)
2013. jan. 1. 21:08
 35/37 anonim ***** válasza:
hm, nekem is 90 a mellbőségem és mégis 75/C a melltartóméretem >xD lol
2013. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt, ő 175 cm és hozzá most 36 kg és él...még
2013. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Hű, most néztema képedet és nem valami modell alkat...többnek nézel ki 50nél. Én csak 170 vagyok, 44kilóval de vékonyabb vagyok, mint Te azon a képen. Szal, ja akkor rádférne a fogyizás, sok sikert!
2013. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!