Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én 15 éves csaj vok 173 cm és...

én 15 éves csaj vok 173 cm és sajna alig érem el az 50 kilót:S vmit tudtok ajánlani ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
ááá rettentő sovány vagyok már unom mindenki azzal jön:lány mért nem eszel milyen sovány vagy...uhh tudom egyek egyek egyek..de vki nem tudna tanácsolni olyan hizókurát ami gyors és látványos...olyan5-10 kilót szeretnék fölszedni...
2009. aug. 26. 01:00
 1/7 anonim válasza:

Tessék, Laci update:

Rengeteg szénhidrát (kenyér, zsömle és ezek társai), édességek tucatszámra, lehetőleg ezeket minél később(éjfél után a legjobb) és meg fogsz hízni. Elvileg.

2009. aug. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 26. 01:57
 3/7 anonim válasza:
69%

Nem fogsz meghízni, ahogy az első kommentelő írja, mert nem vagy hízásra hajlamos. Én ffi vagyok, 183 cm és 60 kg. Tehát ugyanabban a csizmában járunk, csak éppen nekem már sikerült teljesen tönkretennem az egész emésztőrendszeremet, mert azt hittem, bármit, bármilyen mennyiségben megehetek büntetlenül, hiszen úgysem hízok el tőle.


Csak éppen túlterheltem a szervezetemet a sok nehéz és zsíros kajával, így többek között rekeszsérvem lett, gyomorfekélyem és vastagbél-gyulladásom. Mellesleg a koleszterin és a zsírok a sovány ember ereiben éppúgy lerakódnak, mint a kövérében. Az esélyünk az érszűkületre, trombózisra, szív és tüdőinfarktusra ugyanakkora. Továbbá ugyanolyan esélyed van a cukorbetegségre. Tkp a kövér emberek sem attól lesznek cukorbetegek, hogy kövérek. Hanem azért, mert rengeteg cukrot fogyasztottak, ez pedig egy idő után megbosszulja magát.


Ma ott tartok, hogy a bébipapit is csak gyógyszerrel együtt ehetem meg, és örülhetek, ha nem csövön át az orromon keresztül kapom a kaját, mint a kórházban.


Egy szó mint száz, légy büszke arra, hogy nem tartozol a civilizált országokban ijesztő mértéket öltő elhízott és túlsúlyos emberek táborába, akik a fél karjukat odaadnák neked, hogy olyanok lehessenek, mint te vagy én. Még fiatal vagy, így elnézhető, hogy nem tetszel magadnak - 15 évesen én sem tetszettem magamnak -; mire kétszer annyi leszel, nem fog ez a dolog izgatni.

2009. aug. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

ha csak esztétikai gondot okoz a vékonyság, és zavarnak a beszólogatók, ne törődj velük! Mondd azt, hogy 40 kilóra gyúrsz... :D

Szerintem csak irigyelnek!

A következő oldalon mindenféle diétát találsz, a roborálót ajánlom, az előttem szóló is talán talál valamit, remélem nem okoz problémát a link küldése:

[link]

2009. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon sajnálom amilyenné tett téges ez a folytonos hizókura :( ez azért durva..remélem még azért nincs eredmény mert még csak 15 vok még sok fele fordulhat a kocka..nagyon köszi hogy irtál...
2009. aug. 26. 07:57
 6/7 A kérdező kommentje:
7:56-nak ..köszi remélem tud segiteni megnézem...
2009. aug. 26. 08:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szuperválaszt írt valaki hajnali (vagy éjszakai) 3-kor. Talán ha többet aludnál, az me, ártana. Jógázni is érdemes. A jógások soványak, és ott barátságos közegben lennétek, és az a kevés, ami van, mind izom lenne. Nem is beszélve magáról az élményről, és a jóga filozófiáról.
2009. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!