Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így csinálom, sikeres...

Ha így csinálom, sikeres lehet a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

"Mindent" fogok enni,de csak mértékkel.A mindenbe benne van a kenyér,a tészták,a cukor..stb.Pl.reggelire,délelőtt még eszem kenyeret,délután ha megkívánom egy kevés tésztát,reggel teszek cukrot a kávémba.


Amit nem fogok enni:csoki,mekis szemét,nagyon zsíros,fűszeres dolgok.

Több kisebb étkezésre gondoltam,este mondjuk 6kor ennék utoljára valami könnyűt,pl.joghurt,túró,gyümölcs/zöldség.


Először heti 3x futnék fél órát,vagy amennyit tudok,mert már rég nem futottam,aztán emelném minden másnap 40 perc,plusz heti 3x-4x edzés taposó gépen,bicikli,fenék torna..stb.


Így elérhetem a célom?Most vagyok 66 kg,és kb.58 kg szeretnék lenni.


2013. jan. 2. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

minek ennél cukrot, tésztát, kenyeret? üres, tápanyag nélküli kalóriák.


a mozgás része jó, de 70%-ban a kaján múlik a dolog.

2013. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert szükségem van a szénhidrátra reggel,ha nem eszem rosszul vagyok,és szerintem nem azon a 2 szelet kenyeren fog múlni hogy fogyok-e vagy sem.
2013. jan. 2. 09:41
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem azon a 2 szelet kenyéren, nem azon a 1,5 liter kólán nem azon a fél kiló tésztán múlik, dehogy...


Igen szükséged van szénhidrátra, de a te zseniális gondolatmeneted alapján élhetnél chipsen is.


Reggel ehetnél zabpelyhet és máris megfelelő ch forrással indítanád a reggelt. Később pedig barna rizs is lehetne ebédnél.


És 2 órával lefekvés előtt egyél utoljára. Most már tényleg érdekelne ki volt az az értelmiségi, aki kitalálta ezt a 6 után nem eszünk baromságot. De legalább a túró jó fehérjeforrás estére.

2013. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mivel elég keveset fogsz mozogni (napi fél óra nem sok), bizony azon a 2 szeleten múlik.


egyél helyette zabpelyhet, no cukor és tészta.

2013. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem nagyon nincs pénzem változtatni, így eszem, 1-1,5 órát mozgok.

- 13 kg eddig, de én 107-ről indultam, 94 vagyok.

Hajrá! :)

2013. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Mondok egy érdekes dolgot neked: a fehér kenyér glikémiás indexe 70-80 körül van, az étcsokié 22, a tejcsokié 45.
2013. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én arra lennék kíváncsi hogy ki volt az a retardált aki ennyire nyomja a fehérjefogyasztást.Egy hivatalos tudományos forrást nevezzen már nekem bárki is aki azt mondja több kell mint 10% napi fehérje.Az anyatej még mindig 5-7% fehérje, nem több.


Nyugodtan edd azt amit szeretnél csak ne legyen túlfeldolgozott.Érdekes módon én napi 700gramm szénhidráttal vékony vagyok, pontosabban most "fogyózom", mert az ünnepek alatt nagyon sokat ettem (rossz kajákból, majdnem egy hónapi arctömés, család, stb).Nem fogom itt kínozni magam az energiaszegény étrenddel, benyomom a napi 3ezer+ kalória gyümölcsöt, edzek és bam, 2 hónap alatt fit és még izmot is szedek fel.


Deficitre ne eddz, mert úgy jársz mint én mikor régen lefogytam, rengeteg izmot veszítettem.Hülye az aki deficittel akar fogyni, már elnézést.

2013. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó 8-as, de gondolj már arra, hogy más ettől meg hízna... én olvasásra felszedtem plusz egy kilót, mi lenne, ha ennyit is ennék? :D

Mindenki szervezete másképp működik!

2013. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, most mondjam az hogy 2000ezer kalóriás étrenden 110 kiló voltam?Nagyon nem mindegy miből eszed meg az a 3ezret.Biztos genetika, meg embertípus, persze.Baromság az egész, mert ha igaz lenne akkor nekem 150 kilónak kellene lennem.Csak kövér emberek keresik a kifogást ezzel hogy jajj ő nem hízik ennyitől, de ha én ránézek a kajára máris feljön 20 kiló.Persze, nevetnem kell.
2013. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!