Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így csinálom, sikeres...

Ha így csinálom, sikeres lehet a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

"Mindent" fogok enni,de csak mértékkel.A mindenbe benne van a kenyér,a tészták,a cukor..stb.Pl.reggelire,délelőtt még eszem kenyeret,délután ha megkívánom egy kevés tésztát,reggel teszek cukrot a kávémba.


Amit nem fogok enni:csoki,mekis szemét,nagyon zsíros,fűszeres dolgok.

Több kisebb étkezésre gondoltam,este mondjuk 6kor ennék utoljára valami könnyűt,pl.joghurt,túró,gyümölcs/zöldség.


Először heti 3x futnék fél órát,vagy amennyit tudok,mert már rég nem futottam,aztán emelném minden másnap 40 perc,plusz heti 3x-4x edzés taposó gépen,bicikli,fenék torna..stb.


Így elérhetem a célom?Most vagyok 66 kg,és kb.58 kg szeretnék lenni.


2013. jan. 2. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon amatőr az elképzelésed.


Nem eszel mekis kaját és csokit, zsíros kajákat, fűszeres dolgokat de kenyérrel indítod a napot?


Arra felhívnám a figyelmedet, hogy egy szelet kenyér fogyás szempontjából nem jobb, mint egy hamburger. A hambuergerben legalább van zsír, ami ingert ad az emésztésre. A kenyérben NINCS zsír, úgy kezdenéd a napot hogy az emésztésedet nem stimulálod rendesen (a szalonna + kenyér kombó rossz, de az emésztést a szalonna zsírja legalább stimulálja).


Zsír, esszenciális tápanyag.. nem merek belegondolni, hogy miért is nem ennél nagyon zsíros ételeket, de közben kenyeret cukrot tervezel enni. Értelmetlen.


Bizonyos fűszerek segítenék a sok zöldség emésztését, hogy ne puffasszanak. Ugye sok zöldséget kellene enni, persze Te kenyeret ennél, tudom.


Reggel miért kéne szénhidrát? Reggel a legrosszabb az inzulin érzékenységünk, pusztító hatása van a reggeli kenyérnek, müzlinek a hasnyálmirigyünkre. Joghurthoz, túróhoz gratulálok, a marha is tejet ad a borjának hogy hízzon, növekedjen, gyarapodjon. Neked is sok sikert hozzá, de le kell írni, hogy nem emészthető számunkra könnyen a marha teje és az abból készült termékek..


A zöldség jó vacsorára, a gyümölcs kevésbé szerencsés. Zöldség hússal minden étkezésre tökéletes lenne, reggelit is próbáld meg tojással, húsokkal és zöldségekkel megszokni, néhány nap után elégedett leszel a hatásával. Egy szénhidrátevő el sem tudja képzelni a reggelt gabonák nélkül, azonban hamar rákapnak a szénhidrátszegény táplálkozás ízére, amit elmúlik a cukorfüggőség.


Na most odafigyeléssel érhetsz el eredményt a magad módján, de ez nem lesz túl jelentős, illetve idővel nem fog működni.. öregszel, a tested működése változni fog. És a sz.ar kajákat nem fogja tolerálni, lehet már most sem teszi.

2013. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!