Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, miért akartok csontváz...

Lányok, miért akartok csontvázak lenni? A pasik nem szeretik a csont és bőr lányokat! Azonkívül rengeteg szenvedéssel jár. Nem jobb egy jó 3 fogásos vacsi hússal, sütivel, mint az állandó saláta?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 15:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%
Mit zúgolódsz,nem a te testsúlyodból fogynak! Ha más jobban érzi magát pár kilót leadva akkor meg kell hagyni neki az örömöt.
2009. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%

Én nem szeretnék csont és bőr lenni, csak vékonyabb. Sokkal vékonyabb. Most 98 kg vagyok, elég sokat fogytam már és rögös volt az út eddig...


179 centi vagyok 70-75 kiló szeretnék lenni. Nem szeretem a testemet, a hájbörtönt, amiben eddig éltem. Teljes mértékben megértem, hogyha egy 55 kilós lányra felszalad pár kiló, akkor gyorsan fogyózni kezd, hiszen visszanyeri a formáját és megakadályozza, hogy valaha is olyan legyen, mint amilyen én voltam.


Szerintem ez egy örök kérdés és vitatkozni nem érdemes. A kérdés elég ellenséges hangon beszél a vékony lányokról, pedig a mindennapi dolgok nem azt mutatják, hogy ők lennének hátrányban! Természetesen a ducibbak sincsenek, mert mint tudjuk, kinek a pap, kinek a papné...

2009. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem kell lepontozni...
2009. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem a vékony lányokat akartam leszólni, hanem akik orvosi értelemben a normál testsúlykategóriába tartoznak, és salátán élnek.

És nem is arról, aki 98 kiló, mert neked egészségügyi szempontból is sokat jelent pár kiló. Kitartást! Kívánom, h sikerüljön elérned a "normál" súlyt!

Nem pontoztam le senkit, érvelni szoktam, nem pontozni.

2009. aug. 26. 16:10
 15/31 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, hogy mindegyikőjüknek sajátos oka van. Mivel a saját testük, azt csinálnak vele ami jól esik...


Ha neked ez nem szimpatikus, akkor ne törődj velük. Szerintem itt nem nagyon tudják neked elmagyarázni, hogy miért van. Nem csontvázak akarnak lenni, csupán más énképpel rendelkeznek, mint amit a tükör mutat, vagy te elképzelsz nekik.

De biztos vagyok abban, hogy a média nyomása nagy szerepet kap ebben, mégha az adott fogyózó állítja, hogy köze sincs hozzá. Mert tudat alatt az a kép épült belé...


Köszönöm a jó kívánságodat, igyekszem!


-98 kilós lány :)-

2009. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%

nekem mindenki azt mondja jó az alakom,senki nem látja rajtam a hájat csak a szüleim meg én-.-"

Rosszul érzem magam emiatt gyakran,mikor azt mondják h tök jó az alakom,pedig ott a nagy háj a hasamon,meg a combomon:(

Én most határoztam el magam és váltani fogok.Nem,nem csontváz vagy anorexiás leszek,csak megvalósítom az "álom alakomat".Most kezdek rá szokni az egészségesebb kajákra.Szeptembertől pedig csak korpás zsömlét eszek fehér kenyér helyett,nem eszek rágcsálnivalókat,nem iszok cukros lötyiket,inkább zöldséget és gyümölcsöt(:

De biztos jó egy 3fogásos vacsora hússal és sütivel,csak utána egész éjszaka rosszul lennék XD

Egyébként a saláta egészséges,és sokan nem tudják,hogy mennyivel jobb a szervezetnek ha pl. rántott húshoz nem sült krumplit esznek hanem zöldköretet,mellesleg nagyon fini a zöldköret.


Amit én leírtam,hogy miben váltok az nem fogyókúra,csak helyes,egészséges táplálkozás mozgással együtt és így látszani is fog a változás(:

Van aki nem érzi jól magát ha van rajta felesleg.


14/L

2009. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

Dehogynem jobb a hús meg a sütemény! (azért a saláta se rossz, de nem minden helyett) Az a gond, hogy az állandóan fogyókúrázó lányoknak hiába teszed fel a kérdést, hogy miért is fogyókúráznak, amikor egyáltalán nem kövérek, nem fognak tudni érdemben válaszolni rá. Egyrészt mostanában a fiatal (főleg tini és huszonéves) lányok között divat piszkavasnak lenni, másrészt ezek a lányok egyszerűen nem azt látják a tükörben, amit mások látnak rajtuk... és nem is lehet nekik megmagyarázni, hogy a piszkavas csak a sparhelt/kandalló melletti állványon szép.

Én is beleestem ebbe egyszer, 46 kilóra fogyasztottam magam, (174 cm), és amikor az utcán sírva szaladt el előlem egy kisgyerek, rájöttem, hogy igaza van, mert szörnyen néztem ki...

2009. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

Fogyózni nem úgy kell, hogy salátán élsz, mert akkor beteg leszel. Szóval először tájékozódj. Meg nem értem az olyanokat akik túlsúlyosak de avval nyugtatják magukat hogy van akinek így tetszenek. Nem értem, hogy az nem baj, hogy a túlsúly egészségtelen is? Amúgy aki talál magának elfoglaltságot annak nem az evés lesz a szórakozás, és nem abban akarja majd örömét lelni. Én is le akarod adni 3kg-ot, de mióta elkezdtem, egyszer sem ettem salátát. :)

Téged meg minek zavar a többi lány?

2009. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Én azokat irigylem, akik elhatározzák és akkor szépen le is fogynak. Ez nekem sohasem ment. Rajtam is van 5-10 kg (163 cm, 65 kg),. én 57 szeretnék lenni, ki tudja, leszek-e valaha. Mindenki mondja, hogy 4 gyerek után örüljek, hogy ennyi vagyok, de nem tudok igazán örülni, mert a gyerekszüléssel nem természetes, hogy eltehenesedik az ember. Az nem is természetes.

Láttam a terhesgondozóban olyan kismamákat, hogy majd lefolytak a székről. Szörnyű.

2009. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
70%
én nagyon vékony voltam régen, most egy két kiló felesleg van rajtam, kicsit pufi az arcom, de nem vagyok kövér. és úton-útfélen azt hallom hogy dagadt állat vagyok. azért akarnak a lányok csontsoványak lenni, mert ez van az ujságokban, a divatos, csinos ruhákat a csontikra tervezik. most ez lett a divat
2009. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!