Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biotech nitro pure whey gold...

Biotech nitro pure whey gold fehérje mehet fogyokúra alatt is edzés után?

Figyelt kérdés
[link] Itt le van írva, mennyi szénhidrát an benne. Nem sok ez fogyi alatt?
2013. jan. 3. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tömegnövelővel ne akarj fogyni én azt ajánlom :)

Menj fel a shop.builder.hu oldalra, de akár a belinkelt oldalon is tudnak neked olyat ajánlani, ami megfelelő diétát kiegészíteni.

2013. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez tömegnövelő ? Ezt nem tudtam. Aki ajánlotta, azt mondta, a tömegnöveléshez más táp.kiegészítő kell. De köszönöm.
2013. jan. 3. 14:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés szénhidrát van benne, nyugodtan használd edzés után. Viszont gyors ch(például dextróz, tömegnövelő) nem kell szálkásítás alatt!
2013. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első: Ez protein, nem tömegnövelő.
2013. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor ezt iszom edzés után:)
2013. jan. 3. 14:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor egy kérdés. A tömegnövelőknél egy adagban mennyi szénhidrát van?
2013. jan. 3. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Fajtánként változó.

Szerintem ne kezdj el porozni, még többet árt, mint használ neked. Vagy először legalábbis nézz utána, mielőtt vennél...

2013. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De imádom azokat, akik nem értenek hozzá, de azért belepofáznak. Mi baja lenne már a fehérjétől?
2013. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem többen ajánlották a fehérjét. Fogyni csak kb. 3 kilót szeretnék. A hasam nyáron szép, fesze volt, lábam is. Évek óta sportolok, de most sok meló miatt nem figyeltem oda magamra, és felszedtem picit. Tényleg kb. 3 kiló max, amit leadnék, de nem akarok löttyedt lenni. Csak a zsírt akarom magamról lepucolni, de legyek emellett feszes. azért gondoltam, akkor ezt innék a tornák, meg kardió után.
2013. jan. 3. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Figyelj azért a szilárd táplálkozásra is, étkezz fehérjedúsan, egyél sovány húsokat, zöldségeket!
2013. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!