Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, amitől nem leszek...

Mit egyek, amitől nem leszek éhes 10 perc múlva?

Figyelt kérdés
Már nem bírom! Rengeteget eszem és nagyon sokat híztam az utóbbi egy évben. Mozgok, bár nem eleget, de az étrendemen sem tudok változtatni. Hiába eszek meg egy almát, 10 perc múlva kívánok még és sokszor próbáltam megállni, jó pár napig ment is, aztán feladtam, mert éheztem. Előbb az étkezésemmel kellene kezdenem valamit, de fogalmam nincs, hogy mit ehetek meg, miben mennyi kalória, vagy szénhidrát van. Legalább 6 kg-ot szeretnék fogyni, és persze a mozgásra is jobban rámenni. 22/F

2013. jan. 5. 22:43
 1/9 anonim válasza:
Gyürj le egy jó pohár vizet és várj egy 5 percet.
2013. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennyi lenne az egész?
2013. jan. 5. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
túró + zabpehely (=fehérje + lassú szénhidrát)
2013. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: zöldség, zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál meg 2-3 liter vizet naponta.

Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször.

Hetente max. 0,5 kg fogyás a normális, több, mint 1 fogyásnál már izomvesztés van.

2013. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zsíros husok, bacon, tojás, zsír, kókuszzsír, avokádó..


Én ezekkel fél napig se leszek éhes és még akkor sem az a durva éhség:) kibírható.. de én lustaságból nem eszem amúgy szoktam 2-3x egy nap :D most megyek mindjárt megint enni. Ilyen kajákkal egyáltalán nem hízok, szálkás vagyok, tele energiával és izmos

2013. jan. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Zsírok, fehérjék.


Szénhidrátok és tejtermékek fogyasztása után hamar éhes lesz az ember. "lassú" szénhidrát tulajdonképpen nincs. Vagyis van, csak kevés. A zöldségek minimális szénhidrát tartalma lassan felszívódó, valóban. Vagyis olyan kevés, hogy szinte nincs is :)


A sok keményítő, tejtermékek inzulinszint (és vércukorszint) hullámzást okoznak, hát ki volt az aki azt mondta hogy ilyeneket kell ennie egy embernek? :) Nem csak az éhségről van szó, ezek szeretnek zsírban raktározódni..!


Zöldség, húsok-zsírok, hajrá :)

2013. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok paleos (egy kis házitejet,sajtot,túrót szoktam enni),de az én tapasztalatom is az hogy a tojás,zsírosabb húsok és a zöldségek jobban eltelítenek mint a zabkása vagy a teljes kiőrlésű kenyerek. Illetve sokat használ az is ha fejben rendbe teszed a dolgokat: valóban éhes vagy vagy csak unalmadban eszel? Én sokszor megkérdezem magamtól mikor "ehetnékem van" hogy éhes vagyok-e,vagy csak rágcsálnék valami finomat? Ha éhes vagyok,korog a gyomrom és minden bajom van. Ha csak csipegetnék valamit akkor az rendszerint evés után jön elő és elmúlik ha elfoglalom magam.

18/L

2013. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó, ez paleónak számít :P mondjuk én már nem szeretem a tejet, de sajtot eszem néha és túrót is simán ennék :) zsíros és a fehérjetartaalmuk is magas ezeknek :))
2013. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom ezt a szálkásító étrendet. A többi tanácsot pedig összeegyeztetem ezzel az étrenddel. És meglátjuk mi sül ki belőle.
2013. jan. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!