Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (Tudom hogy nincs lokális...

(Tudom hogy nincs lokális zsírégetés de) Hasból fogyás?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincs ilyen, de az a helyzet hogy iszonyatosan nagy a hasam, színházban simán eljátszhatnék egy párhónapos terhes nőt (egy kb 24-28 heteset). Van rajtam felesleg az biztos, de lehet azért is nagy a hasam mert fel vagyok puffadva, nem? Nincsen szorító fájdalom a hasamban stb stb (hogy ne kelljen reklámot idézni) viszont tény, hogy ritkán nagy wc-zek (ha jól tudom a normális a napi egy, nekem viszont 2-3 naponta sikerül.)


szóval mozgáson kívül szedjek még valami gyógyszert, vagy igyak több tejet ( ha naponta megiszok 1 litert akkor normalizálódik a wc-zésem, vagy több zöldség gyümölcs? (viccelődöknek, terhességi tesztet nem kell vennem :D)


2012. febr. 14. 15:10
 1/4 Krisz85 ***** válasza:

akkor fogadj meg pár jótanácsot,


egyrészt próbálj meg még ha nehezen is megy de minden 20 testsúlykilóra 1 liter vízet meginni/nap, tehát ha 80 kg vagy akkor 4 litert, de ha többet az se gáz, fontos hogy vízet, és ne szénsavasat, menteset, vagy csapvíz,


Pórálj meg egy héten át napi 6x étkezni, három óránként, bármennyire is macerás, oszd el az adagokat, illetve ha puffadnál akkor annak oka van, valamit nagyon nem emésztesz jól, két dolgot tehetsz


emésztőenzimet eszel a kaja mellé, vagy elhagyod azt ami puffaszt, pl engem a brokkoli és a pulykahús puffaszt, a bab és hüyvelyesek pl nem, pedig az szinte majdnem minenkit, ki kell kisérletezni.


Hát napi fél kiló nyers zöldség paradicsom, paprika, uborka mehetne, ha ettől sem áll helyre a hasad , legalábbis a wc-zés része akkor belgyógyász szakorvos,


ha viszont hasra hízol és csupán a zsírpárnák a bűnősek akkor kommoly diéta és edzés kéne, máskülönben hormonálisan is összefüggés lehet, bár így látatlanba ezt elég nehéz lenne most levezetni, mert nem biztos, hogy ez van.

2012. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
előző jókat irt.am a hasadon lévő háj valószínű nem nagy csak maguk a belek.igyekezz kevesebbet enni,oszd el több részre az étkezéseid
2012. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
létezik zsígeri zsírosodás is, akinek "pocakja"van, az nem csak abból adódik hogy a hasfalát zsír takarja, van ám ott a szervek között is jócskán ami "kitolja" a hasfalat, + a hasizom vastagsága + az azt takaró háj...
2012. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:
igy van,ez teljesen igaz!
2012. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!