Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le lehetne fogyni?

Így le lehetne fogyni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer neki álltam már fogyókúrázni de mindig feladtam...de úgy döntöttem hogy újra neki állok..úgy szeretném hogy kevesebbet eszek és minden nap megcsinálok 100 felülést.

Ez elég lenne?

Valamint milyen mozgást ajánlanátok?

16/l


2013. jan. 10. 21:06
 1/4 MKs válasza:
Futas, biciklizes, tornazz dvdekre stb. 6fel 7utan mar neegyel semmit es minden etkezes elott kb.fel oraval igyal meg 1 nagy pohar vizet
2013. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez kevés lesz és hamar fel fogod adni. Nem igazán a mennyiség, hanem a minőség számít az evésnél. Ha megeszel 10 kg brokkolit korántsem lesz ugyanaz, mint két tábla csoki pedig az előbbiből jóval többet írtam.


Olvasgass egy kis tudományt a táplálkozásról, mielőtt egy újabb kudarcra ítélt vállalkozásba fogsz. A világon minden az elméleti felkészüléssel kezdődik. Semmit sem lehet nullkilométeres tudással csinálni, mert az olyan is lesz.

2013. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben..köszönöm:)
2013. jan. 10. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, felüléssel nem megy le a zsír a hasról. Az étrenden múlik az egész. fogyassz sok fehérjét, kevés szénhidrátot(szálkásító étrend), étkezz napi 5-6-szor, igyál sok vizet. Iktass ki minden cukros, fehér lisztes kaját az étrendedből. Aerob edzést sem ártana csinálni heti 4-5 alkalommal.
2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!