Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyihoz jók a fagyasztott...

Fogyihoz jók a fagyasztott zöldségek?

Figyelt kérdés
1 kg morzsolt kukorica 250 Ft, mexikói keverékek, egyéb keverékek is elég olcsók, ezeket ehetem fogyi alatt? Jók vagy rosszak? Nem vagyok anyagilag túlságosan eleresztve, mert még csak 16 éves vagyok. Segítsetek kérlek!
2013. jan. 11. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jók, de a kukoricát pont nem ajánlom, mert annak kivételesen magas a kalóriaértéke. Inkább zöldbab, sárgarépa, tök, spenót, (mértékkel) zöldborsó.
2013. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Tokeletesek. Eheted koretnek pl krumpli helyett
2013. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a karfiol, brokkoli, répa keverék a kedvencem :) A T*scóban szoktam venni, és az egyik legolcsóbb az összes közül. Néha megtuningolom kelbimbóval, zöldbabbal, és ha unom, teszek rá fokhagymás tejfölt. Hidd el, finom, edd bátran. De a kukoricát tényleg felejtsd el, mert az hízlal. A bab szintén.
2013. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Kukoricától híznak a disznók.

De általánosságban, ha igazi mirelit zöldséget veszel és nem ilyen Amerikából ide importált hízó alapanyagot, akkor azok jók, persze. Nincs is jobb, kell melléjük valamennyi hús, de a zöldség alapvető tápláléka a normálisan táplálkozó embernek.

2013. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!