Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elindult a fogyásom, de...

Elindult a fogyásom, de nagyon csúnya narancsbőrös a combom és a fenekem. Mit tudtok erre javasolni?

Figyelt kérdés

162 cm és 64 kg vagyok, szinte csak most kezdem igazán a fogyókúrát, mert eddig csak visszafogytam a karácsonyi ünnepek előtti súlyomra. A célom az 50-54 kg.

Béres Alexandra DVD-re tornázom itthon, próbáltam a kardio tornákat, illetve a futást is, de sajnos a szívem nem bírja.

Szeretnék valami tanácsot kérni narancsbőr ellen, én valami torna+krém kombóra gondoltam, de nem tudom mi használna.



2013. jan. 12. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A torna mindenképp hasznos, a futás lehetne ha nem birod kocogás is lassabban, és csak meg szokod, ha csak nem vagy szivbeteg, remélem nem, és a gyors séta is nagyon jó, csk abból kell 4-5km de kezdőnek elmegyk 2-3 is:)


A mozgást mindenképp csináld, legjobb narancsbőr ölő, nekem is van azon vagyok, hogy eltüntessem, de sok-sok folyadékot igyál, vizet, cukrozott üditöket, édességet kerüld, a sok kenyeret is ettől alakul ki, lerakodik, és ilyen szép lesz.. jó szerencsések vagyunk, mi nők..:D na de ez van, a lényeg, hogy az inzulin szintedet ne emeld meg naponta mert attól alakul ki a narancsbőr, kerüld az édess dolgokat, és a finomitott liszteseket, és akkor elmúlik. De sajnos, ez egy életre szól, igy csak ritkán engedheted meg magadnak, hogy nasizz vaalami édesset. (de legalább néha nassiz, mert az se jó, ha nagyon megvonod magadtól )


Sok sikert!

2013. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy akartam irni, hogy a cukrozott üditoket kerüld, és igyál soksok vizet ! *
2013. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincsen rá krém.

a nb csak annyit mutat,hogy magas a testzsír.

ha csökkented a testzsírt,edzéssel és szálkásító diétával,akkor el fog tűnni.

és szívbeteg vagy,vagy csak a szokásos öndiagnoszta?

2013. jan. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e a szívemmel baj, vagy nem, évek óta nem láttam orvost, de tény, hogy egy kis futás után kiakar szakadni a szívem a helyéről és alig kapok levegőt. Nagyon fáj olyankor belül valami.
2013. jan. 14. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt a tünetet gyenge állóképességnek nevezik,nem szívbetegségnek.
2013. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezeléssel.

Vákumozás, narancsbőr masszázs, nyirokmasszázs, szauna.


Semmilyen diéta vagy sport nem tünteti el.

Én is bevettem ezt a hülyeséget és leszoktam az állandó masszázsról-gondoltam minek csináljam ha alapból diétázom és edzek, akkor majd elmúlik magától...

Ja persze...

A narancsbőr ugyanúgy ott virít. És rondább mint előtte.

2013. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!