Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted melyik fontosabb a...

Szerinted melyik fontosabb a fogyásnál, a sport vagy a helyes táplálkozás?

Figyelt kérdés
Nos szoktam edzeni fegyencedzés + súlyzós edzés. Szoktam hétvégén bicajozni vagy futni. Emellet az étkezésre is figyelek fehérjedús kaják stb stb. Sajna így nincs pénzem eljárni edzésre(küzdõsport elég vegyes de inkább álóképesség) minden nap 3-3.5 óra és az havi 6000 be kerülne. Szerintetek inkább járjak erre az edzésre és kajára csak mennyiségi szempontból figyeljek, vagy egyek minõségi ételt rendesen odafigyelve rá és az edzésre ne járjak?

2013. jan. 15. 13:59
 1/5 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy fogyni és erõsödni akarok
2013. jan. 15. 14:00
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Étrend 70%, mozgás 30%. Szerintem.
2013. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyúgy, 30-70. De a sport jó, izmosabb leszel, így a formád is szebb lesz, és egy csomó pozitív élettani hatása van. Szerintem mindkettő fontos. Ha nincs pénzed sportra, tornázz otthon vagy fuss a parkban.
2013. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a sporton spórolnék, vagyis tökéletesen jónak találom az otthoni fegyencedzést, súlyzózást, futást, erre nem adnék ki pénzt, viszont egészséges ételre, vitaminokra igen.
2013. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az otthoni edzés tökéletes lehet, a küzdősport egyéb okok miatt jó.


A táplálkozást mindig drágának mondják, pedig valójában a zöldségek és az olcsóbb húsok (vagy belsőségek) nem annyira drágák. Nem drágábbak mint a kenyér és valami felvágott.


A lazac valóban elit minőségű fehérje és zsír forrás lenne, és drága is, de olcsóbban is jó kajákat lehet találni. De mivel egy komoly sportoló is lehet zsíros.. ezért fontos, hogy zöldségek és húsfélék adhassák az étkezések alapját, és ne kelljen rizsen, kenyéren élni.

2013. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!