Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyomorgyuru mutet milyen...

Gyomorgyuru mutet milyen kovetkezmenyeket von maga utan? A fogyas tarts, vagy x ev mulva megint ellehet hizni? Negativ mellekhatas?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Műtétnek mindig fertőzési kockázatai vannak.


Mivel az elhízás okát nem szünteti meg a gyomor térfogatának a csökkentése, így persze hogy újra el lehet hízni.


Ez számomra a túl sok szabadidőnk és pénzünk van, és nem tudunk örülni a meglévő egészségünknek kategória. Fölöslegesen kockáztatni az egészséget.. miközben pont ha ennyi felesleges pénz van, akkor a legkönnyebb egészségesen enni és lefogyni.

2013. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért. Én 130 kg voltam amikor eldöntöttem, hogy rakatok be gy.gyűrűt 2010ben. Már megvolt az időpontom a műtétre, 2 héttel előtte történt valami, ami elvitte a rá szánt pénzt. Ezért le kellett mondanom. Akkor nagyon bántam.

Fél éve elhatároztam, hogy megpróbálok "segítség" nélkül lefogyni. Jelenleg 97 kg vagyok. Borzasztóan örülök, hogy nem csinálták meg műtétet. Láttam előtte-utána képeket műtöttekről. Mindnek olyan a bőre mint a shar-pei kutyának. Azért mert nagyon rövid idő alatt, nagyon sok kilót adtak le.

A doki mondta annó, vagy vannak emberek akik vissza híznak, mert ugyanúgy visszatágítják a gyomrukat. Volt olyan betege aki 30 gombóc fagyit zabált egy nap.

Nem ihatsz többé szénsavas cuccokat, ha sok a gyomorsavad szét tudja marna a gyűrűt. A hányás kárt okozhat, mert kifordulhat a gyomrod, vagy vmi ilyesmi.

2013. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző! Great job!


én is 130-ról jöttem le 100 körülire (bár a karácsony most betett, de majd nyáron belehúzok megint olyankor olcsóak a zöldségek)

2013. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!