Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek kiprobalt, hatasos...

Ismertek kiprobalt, hatasos dietat?

Figyelt kérdés

160cm vagyok es kb 52-53 kg, ez elmletileg jo arany de a plussz kilok a fenekemen es a hasamon vannak, igazabol csak 3-4 kilotol szabadulnek meg (mashonnan amugy se tudnek fogyni). gy olyan betarthato dietara lenne szuksegem amit mar valamelyikotok kiprobalt es aranylag rovid ido alatt volt is latszatja. Koszi elore is a kommenteket.

(heti menu is erdekelne, vagy csak ugy altalaban h mit szabad es mit nem enni) :)


22/L


2013. jan. 16. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Olyan érdekel, amit valaki kipróbált, néhány embernek működött? És ez komoly, hiteles lenne neked? :)


Érdemes az elhízás okain elgondolkodni, és ezeket megszüntetni. Szerintem ezt hallgasd meg.

http://www.youtube.com/watch?v=3nY7htrrSqk

2013. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jajj nem kell kioktatni, tisztaban vagyok avval,hogy mitol hiztam el.ha nem tudsz segiteni inkabb ne irj. nekem egy betarthato hatkony dietara van szuksegem, nem kioktatasra. koszonom
2013. jan. 16. 12:44
 3/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat. A lelki érzékenységedről nem írtál.

Elnézést, ha kioktatásnak tűnt, segíteni akartam. Ott van Tóth Csabával az interjú, bocs hogy közben óva intettelek a nagyon sokakat megtévesztő fogyás átverésektől, divatdiétáktól..


Azért is elnézést kérek, hogy feltételeznem kell, nem ismered az elhízásjárvány valódi okait minthogy ezeket nem

tárják az emberek elé. De ha valahol ezekkel foglalkoznak, tanítják akkor nagy örömmel várom. Bocs ha megbántottalak.

2013. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit= fogyàs

Kalóriaplusz= hízàs


Minden dièta mèg a a paleo is ezzel müködik

2013. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lehet a paleo ezért nem diéta.

Ahogy a nyersvegán gyümölcsevők sem diétáznak, de vagy napi 4000-4500 kalóriát égetnek el 20 éves 60 kilós kiscsajok, vagy a kalóriadeficit csupán mítosz.

2013. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Betartható, hatékony módszer (még csak nem is diéta), ami nekem segített: kerülöm a chipseket meg hasonló rágcsálnivalókat, nem iszom cukrozott, szénsavas üdítőket, kevesebb fehér kenyeret eszem, péksütit már egyáltalán nem, kevesebb édesség (egy vagon helyett harmad vagon). Több zöldséget, gyümölcsöt eszem (erre oda kellett figyelnem és erőltetni, mert korábban hosszú évekig alig ettem gyümölcsöket, zöldséget még úgy, ahogy), húst. Még a halat kellene beiktatni. + Napi 10-15 perc torna megvan, általában kifejezetten fenékizmokra, és combokra, mert azzal van/volt bajom. Amit nyertem az egésszel: 2-3 kg mínusz, láthatóan kevesebb narancsbőr, feszesebb fenék, lábak, a bőröm (arc) tisztább lett, és a közérzetem is javult. Kb 3 hét-egy hónap alatt lement a felesleg, a többi eredmény (formásodás, kevesebb narancsbőr, tisztább arc) elérése több időbe telt, olyan 2 hónapba. Azóta tartom a súlyt, néha van egy kicsi kilengés, kb 1 kiló. 161-162/49 vagyok most, de voltam 47 is. Legjobban a 49-50 kg áll.
2013. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok erzekeny csak nem szeretem ha 20eves kiscsajnak neznek. az utolsonak meg koszonom a valaszat. erre lettem volna kivancsi nem a sok bla-blára. koszi
2013. jan. 16. 14:00
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez érthető.


De a hosszan írt szubjektív tapasztalatok, praktikák most válaszok a kérdésedre? Kevesebb édesség evés, több mozgás.. ezt bárki tudja oldalakon át írni.


Sok ember esetével találkoztam, akik már régen életmódot váltottak, ritkán ettek édességet, csak teljes kiőrlésű lisztet ettek, esténként egy joghurtot.. ezek sokaknak beválnak, de mi a garancia arra, hogy neked is befognak?


Valójában semmi, még akiknek valamennyire bejött, azok sincsenek megelégedve vele, és 10 év múlva még kevésbé lesznek. Mindenkinek más a teste, én például élhetnék kizárólag édességeken, és nem híznék.


Írjam le válaszba, hogy csak 400g milkacsokit eszem 500g helyett, és újra szálkás vagyok? Persze, lehetne de ebből senki sem tanulna, és pár év múlva én is cukorbeteg lennék, az életben nem tudnék lefogyni normális koncepció nélkül.


Ami mindenkinek beválik, tehát ismerni kéne az az, hogy nem terheljük le a testünket szénhidrátokkal. Ha ez megvan, ezeket elkerüljük akkor lényegében már megy a fogyás.. ezt bizonyítja sok Norbiupdétes, ők igazából csak ennyit csinálnak: szénhidrátszegény kajákat esznek. Igaz, hogy a szénhidrátot jóval károsabb anyagokkal pótolják, de ez már más kérdés.


Ha kenyér, rizs helyett zöldségeket eszel, és még a tejes ételeket is elkerülöd, lefogysz és nem leszel cukorbeteg, inzulin rezisztens, ízületi gyulladásokat, autoimmun betegségeket elkerülheted.. mindazt, amiért a kórházi ágyak tele vannak betegekkel.

Ha okosan csináljuk, akkor a fogyás együtt jár az egészséggel. Ezért nem támogatom a saját metódusokat, a szubjektív tapasztalatokat, mert ez nagyon sokaknak csak egy újabb sikertelen fogyási kísérlethez fog vezetni, bár néhányaknak éppen bejött. Legalább látszólag. Ezért ajánlottam a riportot, ezért tartom többre a test zsírosodásának megismerését, az okok megértését, mert utána a táplálkozás már nem lesz különösebben nehéz.


[link]

2013. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mutass egy 20 éves 60 kg-os kiscsajt aki napi 50 banánt megeszik és mellette nem sportol
2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És ha a paleoval nem a kalóriadeficit miatt lehet fogyni akkor írd már le higy átlagosan mit eszel egy nap.
2013. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!