Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogamzásgátlótól fél év...

A fogamzásgátlótól fél év alatt híztam 8kilót, és eléggé "nagy" lett a hasam, amiért a barátom is folyamatosan piszkál. Szeretnék hasból fogni és edzeni (has, comb, fenék) mit ajánlotok kajából és edzésbôl? 16L

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:21
 1/7 anonim válasza:

hasprés rendszeresen jól leviszi a pocót

de az szép dolog hogy a barátod piszkál miatta ha nem fogad el ilyennek akkor mennyen már!

2013. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Lehet, hogy nem használt a fogamzásgátló:)

A helyedben csinálnék egy terhesség tesztet:D


Am. próbálj meg kevesebbet enni mint eddig, figyelj rá, hogy ne egyél sok kenyeret, meg zsíros dolgokat, és járj el futni, vagy ha nem akkor többet sétálj sokat legyél levegőn.

2013. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alexandra9517 válasza:
Butaság az egész hogy egyél kevesebbet, egész nyáron megtudtam azt csinálni,hogy csakreggel olyan 9óra körülettem valami könnyűt (piritóst, ilyeneket) aztán a követklező étkezés azvolt olyan este 5-6fel, hogy fogytam-e? egy dekát sem!!! most probálom kiegy izomstimilálót abtronic-ot,kíváncsi vagyok mit csinál a hasammal, combommal,és a vállamnál a karomnál megnőtt hájjal , remélem hatni fog,mert én engem is zavar, a gyogyszer miadt felszedett zsírok :/ :(
2014. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Alexandra9517


Így jó hogy nem fogytál.Egyél sokszor, napi 5-6 szor, de keveset.

És a pirítós is kenyér, a kenyérnél meg nem sok hizlalóbb dolog van azt úgy ahogy van vedd ki az étrendedből, egyél sok zöldséget, sovány húsokat: csirkemell, hal, esetleg marha.

Hasábburgonyát is kihagyhatnád (ha eszel), helyette inkább rizst egyél, a barna rizs még jobb.

Napraforgó olaj helyett, meg inkább használj kókuszolajat sütéshez.


Az izomstimuláló abtronic nem ér semmit, inkább menj el helyette kocogni, vagy biciklizni.

2014. febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alexandra9517 válasza:
A mozgásról annyit, minden nap 1,5 órát aerobikoztam, és előtte vagy utána (kedvemtől függöt) futottam. mégsem volt semmi ..fogytam 3hónap alatt 4kilót? ez szerintem örököltem. :/
2014. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Futásnál (inkább kocogás) fontos, hogy aerob tartományban maradj, az azt jelenti, hogy a pulzusszámod ne legyen olyan magas.

Tehát legyen azért fárasztó egy kicsit lihegsz, beszélni már nem tudsz normálisan a levegővétel miatt, de ne érd el azt a szintet amikor már zihálsz.

Egy egy hosszú, monoton, unalmas edzés, de ez égeti legjobban a zsírt és érdemes minimum 40 percig csinálni.


És tényleg a kajálás a legfontosabb, hogy ne edd tele magad soha, hanem kis mennyiségeket egyél sokszor.

Ha ezt a két dolgot betartod akkor biztosan fogsz fogyni.


Tapasztalatból írok nekem is ez volt a problémám, hogy nem tudtam fogyni, azt hittem, hogy genetika és kész nem tudok fogyni.

De elkezdtem utánaolvasni és betartottam ezeket amiket írtam neked és sikerült fogynom több mint 15 kilót.

Persze számít a genetika is, én is könnyen hízok és nehezem fogyok, de nincs olyan ember aki nem tud lefogyni.

2014. márc. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Még a kocogáshoz kiegészítésnek:

Az a jó amikor már nem érzed hogy csinálod, tök automatikus az egész, olyan mint ha nem is te irányítanád a lábaid.

Biztos éreztél már ilyet, ha máshol nem a suliban amikor futottátok a 2 kilómétert, ott biztos.


Bocs a regényért, meg, hogy már az eredeti kérdéstől rég eltértünk..

2014. márc. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!