Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Formás fenék? (lent) mit...

Eperke.65 kérdése:

Formás fenék? (lent) mit csináljak? Milyen gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

sziasztok:)

kis fenekem van(lapos)

nincs is vele gondom

farmerban is tökéletes,dícsérik hogy milyen formás,na de mikor leveszem,megnézem bugyiban...:s



2013. jan. 6. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

eperke,majd kinövöd,

mire annyi idős leszel mint én ,a tied is jó nagy ,löttyedt,narancsbőrős segg lesz,akárhogy is formázgatod itt mostan.....

2013. jan. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Négykézláb vagy: emelgetés hátra fele és oldalra (behajlított térddel, akkor jó, ha érzed, hogy nem a combod, hanem a feneked húzódik)

Hanyatt fekszel és felkönyökölsz: lábemelgetés úgy, hogy felhúzod a lábadat (hajlított térddel) a hasadig, majd kinyújtva előre, de ne tedd le teljesen a földre. Megint csak jó, ha érzed, hogy a feneked húzódik, ne a combod izmosodjon.

Oldalt fekszel, és oldalra emelgetések, nyújtott lábbal.

Közepes terpeszben állva "fél" guggolások, tehát nem kell teljesen leguggolnod, inkább csak rugózz, de persze izomból, és ne lendületből.


30-30, vagy 50-50, ahogy bírod, és akár naponta többször ismételve.


Én ilyesmiket szoktam, és látom a hatását, nagyon szeretem.

2013. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni a válaszomat??

Nem értem az embereket, komolyan.

2013. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2kommentelő:köszönöm szépen,sokat segítettél:)

3kommentelő:nemértelek

2013. jan. 6. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Én írtam a 2. és a 3. kommentet is.

A másodikban segíteni akartam, és le lett pontozva! Azt kérdeztem: MIÉRT!?!?!?!?

2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nempontoztam le! Ahogy feljöttem már ottwolt a 2,3komi is sőt még a 2ra egy tetsziket is nyomtam
2013. jan. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!