Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcstől meg lehet hízni?

Gyümölcstől meg lehet hízni?

Figyelt kérdés
Ne gondoljátok, hogy hülye vagyok, csak így télen elég sok gyümölcsöt fogyasztunk a családban, vitaminok, stb. Felmerült bennem, hogy egy napi átlagos fogyasztásunk- 1 alma, 1 mandarin, 1 kivi/fő- nem tartalmaz-e annyi gyümölcscukrot, amitől esetleg hízhatnánk? Az étrendünk egyébként normális, figyelünk arra, mit eszünk, és a mozgással sincs probléma. Így ugye ennyi gyümi belefér egy napba?
2013. jan. 17. 20:17
 1/4 anonim válasza:

Ez a gyümölcs mennyiség semmi. Kalória tartalmuk összesen éppen elérik a 100 kcal.

Arra kell csak figyelni, hogy ne esti órákban fogyasszátok el, mert akkor a szervezet már csak elraktározza a cukrot, ami a gyümölcsben van és nem használja fel.

2013. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Még ha 30 banánt ennél egy nap attól sem híznál (tapasztalat, eddig 55 a rekord egy napra), a gyümölcs a barátod. :D
2013. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem sok gyümölcs és a vitaminszükséglet teljes fedezésére édes kevés. Ha ez a cél, akkor ki kell egészítened. Amúgy, ha nincs különösebb célod, akkor belefér ennyi egy napba.
2013. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mostanában nem eszem annyi gyümölcsöt, mert annyira nem finomak az almák mosatnában... De eddig mindig nagyon sokat ettem belőle, és nem lett tőle bajom. Talán a banánnal lehet vigyázni még, de almából nyugodtan egyél, amíg nem voltak ilyen vízízűek, én napi több mint 1 kgot ettem, és nem voltam elhízva. Amit te írtál gyümölcsök meg bőven kevés ahhoz, hogy bármi bajod is eshessen tőle.:D
2013. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!