Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára (most) "egészséges"...

Vacsorára (most) "egészséges" vagy hízlal egy fürt szőlő? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozok(van egy kis feleslegem,szóval szeretnék kicsit fogyni 3-4 kg-t) mostanság,minden nap nagyrészt gyümölcsöket és zöldségeket húst is nagyon néha,édességet,sütit már 1 hete semmit sem ettem.Azért kérdeztem,mert néha azt mondják a szőlőre h. hízlal máskor meg,hogy nem és nem tudom eldönteni h. mi az igazság:S
2009. aug. 30. 18:44
 1/3 igabcsy ***** válasza:
100%

Alapvetően a friss gyümölcsök nem hízlalnak.

Én csak arra figyelek, hogy gyümölcsöt kizárólag önmagában eszek. pl. semmiképp nem ebéd után levezetésnek, és inkább a délelőtti órákban.


A kétféle megitélése azért terjed, mert a hazai gyümölcsök közül a szőlőnek a legmagasabb a szénhidráttartalma. (csak a banán előzi meg)

Én speciel ezért nem javaslom az esti órákban. (pedig a zamatos szőlő nagyon-nagyon finom. :-)

2009. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelj és döntsd el magad.

100 g szőlő:

76 kcal

0.6 g fehérje

18 g szénhidrát

0.5 g zsír

2009. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
72%

Nem azért, hogy "bűnbe csábítsalak", vagy hogy a lelkiismereted nyugtassam, de szerintem 3-4 kg-os súlyfeleslegnél, nyugodtan ehetsz egy fürt szőlőt, akár vacsorára is.

/No persze.., nem egy csülkös-pacalos előétel után:-))

2009. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!