Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy áljak le?...

Segítség! Hogy áljak le? Többi lent

Figyelt kérdés
14/L 46kg 154cm Nyáron eléggé meghíztam és a nyár végén eldöntöttem hogy lefogyok.. szép lassan lement 8kg de a fogyókúrám vége felé már nagyon bűntudatom volt és naponta csk 500-600kcal-t ettem meg.Utána megjött először a menzeszem.. nagyon nagy étvágyam lett megettem mindent amit otthon találtam azt olvastam h ez ilyenkor nármális szóval megnyugodtam a menzeszem alatt 2xer volt olyan amikor mindent felfaltam amit csak láttam.Azóta viszont minden második nap rámtör és annyira bűntudatom van.. nyárig tökéletes alakot szeretnék de ez így nem megy :( szóval minden 2.nap rám jött az ehetnék .. sokat ettem és utána hánytattam magam..nem szeretném magam hánytatni de viszont meghízni se csak az a probléma, hogy nem tudok leálni néha az evéssel.Mit tegyek? Hogy vegyem rá magam, hogy haggyam abba?
2013. jan. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom azért tör rád minden 2. nap az evésroham, mert a közöttük lévő napokon koplalsz... így ez egy ördögi kör. Nem az a megoldás, fogyókúra, hogy fogod magad és nem eszel, hanem naponta sokszor egyél kis adagokat és persze ne chipszeket, pékűrukat, hanem zöldség, gyümölcs, egészséges ételeket. Amúgy szerinetm 14 évesen e magaságod és súlyod arányával semmi probléma nincs.
2013. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
600-700kcal-t szoktam enni :/ Ma 645 és megint rámjött este,szerintem van rajtam még felesleg, jó lenne 2lg-t lefogyni.Akkor szerinted egyek többet hátha elmúlik ?
2013. jan. 19. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. én is hasonló cipőben járok. Velem is mindig elszalad a ló evéskor. Néha meg alig eszem valamit. Én is próbáltam a hányatást, de az sem jött be, elhagytam. Azóta újabb kilók. Állítólag jó alakom van, de azért csak zavarnak a kilók. Szerintem, csináld azt, amit én is fogok. Ehetsz, de csak egészségeset, kevés kalóriájút, gyümölcsök, teljes kiőrlésű dolgok simák helyett, na és persze a rendszeres sport. Tudom, ilyen állapotban nehéz rávenni magunkat erre, de meg kell próbálni! Utána már könnyebb lesz! Napi 1000-1200 kcalt- vihetsz be, igyál sok vizet, hisz az is égeti a kalóriát. Amúgy szerintem nincs baj a súlyoddal, inkább csak beképzeled, vagy olyan megjegyzést kaptál, ami ezt váltotta ki. Én 16 éves vagyok, 160 cm és 54 kg. Én is szeretnék fogyni, és ezt a tervet követem! Sok sikert!
2013. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és még egy dolog, ha napi 100-1200 kalóriát viszel be, gyümölcsökből, zöldségekből, garantáltan nem fogsz éhezni, sőt, annyira jóllakott leszel, hogy nem bírsz olyat sem enni, amire étvágyad lenne. nálam ez vállt be! :)
2013. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem.. köszönöm
2013. jan. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!