Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három hónap alatt mennyit...

Három hónap alatt mennyit lehet fogyni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok. aprilisban az iskolaval megyunk kulfoldre, es elhataroztam, hogy addig lefogyok. most vagyok kb 170-172 cm es 66 kg. tavaly nyaron 78 kg voltam, tehat eleg sok kilot leadtam. meg kb 5-6 kg-t szeretnek leadni aprilisig. ez onsanyargatas nelkul hosszutavra lehetseges? tudoom, mozgas nelkul nem megy. en mozgas nelkul adtam le 12 kgt. de mar egyszeruen nem mozdul a merleg. segitsetek legyszi. aki esetleg kiprobalt mar dietakat, leirhatna es meg melle.tapasztalatot. elnezest az ekezetek es az esetleges helyesirasi hibak miatt. (mobilrol irok)

2013. jan. 13. 14:50
 1/2 Awful11 ***** válasza:

A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell!

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom :)
2013. jan. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!